Anna i Robert Lewandowscy tuż przed porodem! Wybrali się na spacer. On śpiewa, a ona... Romantycznie

Anna i Robert Lewandowscy korzystają z pięknej pogody i ostatnich chwil przed przyjściem na świat ich pierwszego dziecka. Zobaczcie, jak wyglądali na spacerze w Niemczech!

Anna i Robert Lewandowscy lada dzień zostaną rodzicami. Choć przez cały okres ciąży trenerka nie zwalniała tempa, produkując chociażby płytę z ćwiczeniami dla ciężarnych, wygląda na to, że wreszcie zrobiła sobie zasłużoną przerwę. Lewandowski podzielił się z fanami na Instastory krótkim nagraniem ze spaceru z żoną.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Małżonkowie spacerują po lesie, śpiewając romantyczną piosenkę "Skin" Rag'n'Bone Mana. To zapewne jedne z ostatnich chwil we dwójkę i widać, że korzystają z nich w pełni. Za chwilę spacerować będą już w trójkę!

Do roli rodziców Lewandowscy przygotowują się już od wielu miesięcy, o czym trenerka skrupulatnie informuje swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Na Instagramie chwaliła się między innymi kupowaniem gadżetów do pokoiku dla dziecka, zdradzała też swoje przepisy na dania dedykowane kobietom w ciąży. "Lewy" z kolei po tygodniach milczenia wyznał przed paroma dniami w wywiadzie, że mówi do brzucha żony.

 

Robert Lewandowski o tym, jak będzie wychowywać dziecko. "Mój tata nauczył mnie, że..."

MK