Beata Tyszkiewicz do Dominiki Gwit: Jakby pani zrzuciła 20 kilo, byłoby pani lżej. Przesadziła? Reakcja aktorki nie dziwi

Beata Tyszkiewicz w ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" mogła sobie darować kilka siarczystych słów, które posłała pod adresem Dominiki Gwit.

Dominika Gwit i Żora Koroliow w ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" zatańczyli sentymentalnego foxtrota. Publiczność zachwyciła się wdziękiem, z jakim ta dziewczyna poruszała się po parkiecie. Jej występ nagrodzono hucznymi brawami. Głośniejszą owację można wyobrazić sobie jedynie wtedy, jeśli oklaskiwano by osobowość Gwit.

Charyzmą da się co prawda nadrobić pewne braki techniczne, jednak w przypadku Gwit nie było to potrzebne.

Bardzo dobrze technicznie, ale artystycznie nic tam się nie wydarzyło. Nudy na pudy! - narzekała Iwona Pavlović.
Mnie artystycznie to pasowało - zaprotestował Michał Malitowski.

I gdyby w tym momencie zakończyły się wypowiedzi jury byłoby dobrze. Para cieszyłaby się 31 punktami, które dawały jej 6. miejsce (na osiem możliwych) w klasyfikacji odcinka. Jednak wtedy do głosu doszła Beata Tyszkiewicz.

Jest pani najbardziej apetyczną jagodzianką, jaką widziałam na parkiecie. Jest bardzo miłe, że wszystkie kostiumy są specjalnie dla pani szyte na miarę - mówiła Tyszkiewicz do Gwit, po czym odwróciła wzrok w przeciwną stronę i zaczęła - Ale myślę, że te wszystkie żarty z pani strony... Można by do tego podejść troszkę inaczej i jakby pani tak zrzuciła ze 20 kilo to byłoby pani lżej.

W tym momencie dało się słyszeć okrzyk zażenowania Malitowskiego, realizator jednak nie pokazał jego twarzy. Za to dobrze widzieliśmy twarz Gwit, która spoważniała i bez emocji powiedziała:

No, jest taka możliwość, że byłoby lżej.

Całe szczęście, że doświadczony w pracy "na żywo" Krzysztof Ibisz przerwał tę niekomfortową dla każdego (poza Tyszkiewicz) sytuację i poprosił o oceny.

Beata TyszkiewiczBeata Tyszkiewicz Screen z Ipla.tv/Dancing-with-the-stars-taniec-z-gwiazdami-7-odcine

Serio było to potrzebne? Ktoś ma wątpliwości, że  Gwit o tym nie wie, iż bez nadwagi jest lżej?!  Naprawdę, te słowa musiały paść na głos przed całą Polską?! Żal.

Wizażystka zajmuje się Beatą Tyszkiewicz. Anielski uśmiech? Do czasu pierwszej pomyłki

ZI

Więcej o:
Komentarze (88)
Beata Tyszkiewicz do Dominiki Gwit: Jakby pani zrzuciła 20 kilo, byłoby pani lżej. Przesadziła? Reakcja aktorki nie dziwi
Zaloguj się
 • Gość: gość

  Oceniono 100 razy 68

  Pani Beato, gdyby Pani była mlodsza o 20 lat z pewnością byłaby Pani mniej pomarszczona, uszczypliwa ,zgryźliwa i bardziej taktowna!

 • korniczek13

  Oceniono 86 razy 64

  Pani Beato, posądzałabym każdego, ale ... że pani taki brak kultury pokazała??? Po co to było? Naprawdę pani sądzi, że Dominika nie wie, że jest za gruba? I że to można ot, tak sobie powiedzieć: dziś schudnę 20 kg? I że ona nie chciałaby ważyć te 20 kg mniej? Trzeba podziwiać dziewczynę, że mimo sporej nadwagi ODWAŻYŁA się wystawić na ogląd, szyderstwo i drwiny lub głupie oceny (to właśnie to!) bezmyślnych i egoistycznych pacanów. Przecież wiadomo, że co drugi Sebek albo inna Karyna jedyne co zauważą, to "fe, jaka ona gruba...". Nikt nie zauważy, że dziewczyna ćwiczy, stara się, ma dryg, zdobywa umiejętności. I dzięki temu pewnie trochę schudnie. Nie, najlepiej dowalić! Wstyd, pani Beato, wielki wstyd!

 • Gość: ulala

  Oceniono 95 razy 63

  I Ona uważa się za damę?????Nie wystarczy w futrze paradować-pani Tyszkiewicz-żeby za taką się uważać.

 • Gość: mania

  Oceniono 52 razy 40

  Pani hr.Tyszkiewicz powinna wogole nie powinna być już w tym programie.CHyba nieźle popija podczas programu, bo z kaźdym kwadransem coraz gorsze głupoty opowiada..Wczoraj Malitowski z ubawieniem i zdziwieniem odpowiedział jej na na temat tego tego tańca ze wszystkimi tancerzami. Wstyd pani Beato, trzeba skończyć z udziałem w tym programie.Te same opinie od lat, te przygłupie miny,gesty.. Musi pani znaleźć gdzie indziej łatwy zarobek na swoje uźywki..Lubiłam panią jako aktorkę, ale to było dawno temu.Teraz bamboszki, ziółka i siedzeć w domu.Źenada, niech się pani już nie ośmiesza

 • Gość: Bunia

  Oceniono 51 razy 37

  Zawiodłam się na Pani Beacie trochę kultury i taktu .Wielka dama a obrzuca błotem kogoś kto o tym jak wygląda .Brawo za odwagę.Nie jedna panna pozazdrościła by pani Dominice takiego sprytu.Kibicuję

 • Gość: MT

  Oceniono 43 razy 31

  Pani T. tez by bylo lzej gdyby rzucila fajeczki :)

 • Gość: Bunia

  Oceniono 39 razy 29

  Wielka dama brak taktu.Brawo pani Dominiko.Kibicuję pani. Każdy wie jak wygląda nie trzeba tego wytykać Wstyd damo polskiego kina

 • Gość: Klaudia

  Oceniono 34 razy 28

  Nie oglądam tego programu ze względu na panią Tyszkiewicz... Dla mnie ta osoba nie powinna tam być, jej komentarze przyprawiają mnie o mdlości, sztywna tandeciara, która uważa się za damę, z tym że do damy jej sporo brakuje.... Owszem Dominika nie należy do szczuplych Ale krytykować ją publicznie gdzie dziewczyna nie siedzi na dupie i nie je chipsów Ale walczy z nadwagą.... Dominika podziwiam Ciebie :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX