Anna Lewandowska pisze o byciu kobietą. Wtrąca się Mielcarz. To mogła napisać tylko wielka fanka

W gronie fanek Anny Lewandowskiej są nie tylko "zwykłe Polki", lecz także te znane.

Anna Lewandowska w mediach społecznościowych nie tylko dzieli się swoją wiedzą z zakresu żywienia i treningów, ale też życiowymi przemyśleniami. Jeden z ostatnich wpisów dotyczył trudnego wyzwania: "bycia kobietą". Jakie jest zdanie żony Lewandowskiego w tym temacie?

Pamiętaj... niezależnie od wieku, wagi, wzrostu, życiowej roli, przede wszystkim jesteś KOBIETĄ! Mądrą, silną, wartościową i nigdy o tym nie zapominaj! - napisała Anna Lewandowska.

To stwierdzenie wyjątkowo poruszyło Magdalenę Mielcarz, która, jak się okazuje, także należy do wielkiego grona fanek Lewandowskiej:

Jesteś taka piękna! W środku i na zewnątrz! To, co robisz dla kobiet jest niesamowite! Dajesz nam siłę! Wdzięczność!!! - napisała Magdalena Mielcarz.
Kochana! Dziękuję - odpowiedziała Lewandowska.

ZI

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (31)
Anna Lewandowska pisze o byciu kobietą. Wtrąca się Mielcarz. To mogła napisać tylko wielka fanka
Zaloguj się
 • Gość: Rychu

  Oceniono 59 razy 51

  Te baby są tak poodrywane od rzeczywistości,że się człowiek w głowę drapie,co poszło z tym światem nie tak..

 • dmbdmb

  Oceniono 41 razy 31

  Takie tam mizianie się po cipkach...

 • Gość: kol

  Oceniono 24 razy 22

  Słucham?
  "To jest niesamowite co robi dla kobiet?" - hehehe - widać Mielcarz też żyje w jakimś urojonym świecie, albo po prostu w tym podlizywaniu ma jakiś cel
  Lewandowska przede wszystkim sprzedaje kobietom swoje kompleksy! Jak może pouczać kobiety ktoś, kto sam nie jest pogodzony ze swoją fizycznością i ma problem z samoakceptacją. To ciągle wydłużanie i wyszczuplanie nóg, wycinanie talii, ten niemiłosierny retusz..., a potem wmawianie kobietom, ze to efekt ćwiczeń, co je na pewno wzmocni. Pół biedy jak się zorientują, że tu oprócz siłowni fotoszop jest potrzebny. Gorzej jak uwierzą w jej gadanie i sie podłamią, ze nie dają rady takiego efektu osiągnąć.
  To jest wspieranie kobiet?
  Jakoś na czarnym marszu jej nie było widać, za to jak kobiety walczyły z rzadem i prezydentem o swoje prawa, ona odbywała wizyty w pałacu prezydenckim
  Niesamowite jest tylko jedno, permanentny lans własnej osoby i prawie kazdej minuty swojego życia!

 • Gość: Marta

  Oceniono 32 razy 22

  Pani Mielcarz! Ale o co chodzi? Piękna Lewandowska na zewnątrz? Tak,po zabiegach i zdjecie po obróbce! Piękna w środku? Wredna osoba!!! Co ona takiego dla nas kobiet robi???

 • Gość: Kamil

  Oceniono 25 razy 19

  Mielcarz-wazelina!!!

 • Gość: KIX

  Oceniono 13 razy 11

  obie Panie zyja w jakims odrealnionym swiecie fejsbukowo-instagramowym i wlaza sobie nawzajem w d..., tak wyglada zycie celebry w PL

 • Gość: Gosc

  Oceniono 12 razy 10

  Obie panie inteligentne inaczej!

 • Gość: ...

  Oceniono 18 razy 10

  Nie jestem przede wszystkim kobietą!!

  Przede wszystkim jestem człowiekiem. Niczym większym się nie różnie od mężczyzn poza paroma małymi różnicami. Nie rozumiem dlaczego te różnice miałabym stawiać na pierwszym miejscu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX