Grzegorz Hyży ma powody do świętowania! Urządził synom "imprezę". Szczegóły są urocze

Grzegorz Hyży wydał tydzień temu nowy singiel, ale to nie jedyny z jego powodów do radości. Dzieci artysty skończyły 5 lat!

Grzegorz Hyży jeszcze przed rozwojem z Mają doczekał się z nią potomstwa. Parze urodziło się dwóch synów - Alexander i Wiktor. Choć drogi Mai i Grzegorza się rozeszły, artysta bardzo dba o 5-latków. Z okazji urodzin postanowił wyprawić im przyjęcie. O szczegółach tej "imprezy" możecie przeczytać w magazynie "Flesz".

Aga i Grzesiek urządzili bliźniakom huczną imprezę, na którą przyjechali dziadkowie i bliska rodzina. Był tort z bohaterami ulubionych kreskówek chłopców, a potem wizyta w sali zabaw, gdzie czekały na nich liczne atrakcje.

Jak widzicie, początek marca był dla Hyżego BARDZO udany. Czas z dziećmi, singiel grany w niemal wszystkich stacjach radiowych... Oby tak dalej!

Zobacz wideo

 jm

Więcej o:
Komentarze (6)
Grzegorz Hyży ma powody do świętowania! Urządził synom "imprezę". Szczegóły są urocze
Zaloguj się
 • Gość: MT

  Oceniono 7 razy 5

  Najłatwiej być okazjonalnym tatusiem od atrakcji i przyjemności,a ta biedna matka co na codzień uzera się z dzieciakami,to zawsze gorsza.

 • Gość: Centrum

  Oceniono 7 razy 5

  Czyżby wyrzuty sumienia że nie był przy operacji dziecka i gdy leżało w szpitalu

 • Gość: Ola

  Oceniono 6 razy 4

  Wyjątkowo niesympatyczny facet!

 • Gość: -ja-

  Oceniono 3 razy 1

  Milo że w końcu przypomniał sobie o ojcowskich obowiazkach

 • Gość: -ja-

  Oceniono 3 razy -1

  Milo ze w końcu przypomniał sobie o obowiązkach ojca. Oby tak dalej

 • Gość: rebel

  Oceniono 5 razy -3

  Dajcie już gościowi święty spokój. Rozstał się z żoną jeszcze przed castingami do x-factora. Na potrzeby programu udawali małżeństwo . Grzesiek zrobil karierę Majce się nie udało i prawdopodobnie to ja a tak bardzo boli że obleciala wszystkie stacje obsmarowujac ojca swoich dzieci.Zbudowała wizerunek biednej matki Polki . Gdyby to ona zrobiła karierę i miala w ciul kasy to w dupie by go miała. A tak liczy się tylko hajs. Płaci alimentów skoro chcesz mieć więcej hajsu o niech idzie pracować

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX