Trybson i Eliza w końcu biorą ślub. Znamy datę

Trybson i Eliza postanowili w końcu wziąć ślub. Zdradzili datę.

Trybson i Eliza postanowili w końcu zostać mężem i żoną. Eliza, w rozmowie z TV Puls, zdradziła datę ślubu. To już niedługo.

Ja bardzo chciałam w maju, ponieważ to jest miesiąc miłości, ja wtedy się urodziłam, więc tak sobie zaplanowaliśmy. Jeszcze do końca nie wiemy, czy to wypali, bo wynikły różne sprawy, ale najprawdopodobniej będę w końcu panią Trybała. Odwlekaliśmy tę datę, więc cieszę się, że w końcu do tego dojdzie. Na razie ślub cywilny. Kościelny może za półtora roku, bo trzeba naprawdę dużej organizacji na taki królewski ślub, jaki planujemy. Mój wymarzony, jak na księżniczkę przystało - powiedziała.

Trybson, czyli Paweł Trybała, i Eliza Wesołowska poznali się w pierwszej edycji kontrowersyjnego show, "Warsaw Shore". Potem odeszli z programu, urodziło im się dziecko, następnie drugie, niemniej do dzisiaj są kojarzeni z programem i w jakiś sposób są jego symbolem. W programie dali się poznać jako osoby mocno rozrywkowe, lubiące alkohol i towarzystwo płci przeciwnej, jednak gdy zostali parą, ustatkowali się. Wychowują Kornelię i Victorię i przy różnych okazjach zapewniają o miłości.

Czekamy zatem na ślub!

JZ

Więcej o: