Zapłakana Kate Moss i Victoria Beckham jak z wybiegu to tylko początek. Lepszego pożegnania "Królowej Mody" nie można sobie wyobrazić

Na pożegnaniu Franki Sozzani zjawiły się najbardziej wpływowe osoby ze świata mody. Nie było osoby, która nie uroniłaby łzy, jednak uwagę i tak przykuwały stylizacje godne tygodnia mody.

Franca Sozzani, wieloletnia redaktor naczelna włoskiego "Vogue'a", zmarła 22 grudnia po trwającej rok walce z ciężką chorobą. Dopiero teraz, podczas tygodnia mody w Mediolanie, gwiazdy i ludzie ze świata mody oddali jej należyty hołd w trakcie uroczystej mszy na jej cześć.

Na uroczystości nie zabrakło Victorii Beckham, Kate Moss, Naomi Campbell, Carli Bruni czy Rity Ory, które nie kryły poruszenia. Wszystkie jednak pojawiły się na miejscu w strojach, w jakich nie wstydziłyby się także pokazać na odbywających się równocześnie pokazach mody. Lepszego hołdu dla włoskiej "Królowej Mody" chyba nie można było sobie wyobrazić.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Odejście Sozzani gwiazdy opłakiwały już w grudniu. Wtedy właśnie na Instagramie Beckham pojawił się emocjonalny wpis, którym żegnała przyjaciółkę.

Miałam zaszczyt spędzić z Francą sporo czasu na przestrzeni lat. Teraz okazuje się, że było go za mało. Kiedy tylko przebywałam z nią, byłam oczarowana siłą jej charakteru, jej działalnością charytatywną, jej kreatywnością. Zachęcała mnie i inspirowała za każdym razem, gdy rozmawiałyśmy. Zostawia za sobą ogromne dziedzictwo. Spoczywaj w pokoju - napisała.
 

v

MK

Więcej o: