Zapomnijcie o Obamie w garniturze. Z żoną (i znanym przyjacielem) pojechał na wakacje i... Twitter szaleje przez JEDEN szczegół

Były już prezydent Stanów Zjednoczonych wybrał się z Michelle Obamą na wakacje. Para wypoczywa na jednej z karaibskich wysp, gdzie znajduje się luksusowy resort należący do miliardera, Richarda Bransona.

 Po ośmiu latach prezydentury Barack Obama wyjechał na zasłużone wakacje. Razem z Michelle relaksują się na plaży, spędzają też czas z właścicielem resortu, Richardem Bransonem. Choć hotel cieszy się sławą miejsca, w którym można liczyć na prywatność, a fotoreporterzy nie mają tam wstępu, kilka zdjęć Obamów pojawiło się na Twitterze. 

Co na nich widzimy? Wesoła Michelle idąca na plażę w krótkich szortach i dwóch warkoczykach jest urocza, ale uwagę przyciąga przede wszystkim Barack. Zrelaksowany, uśmiechnięty i... w czapeczce z daszkiem do tyłu! 

Barack Obama, Michelle ObamaBarack Obama, Michelle Obama Twitter.com/Phil_Lewis_

 To ten szczegół najbardziej rozgrzał internautów. Większość użytkowników Twittera uznała, że to znak, który uświadomił im na dobre - Obama naprawdę nie jest już prezydentem. Jest za to BARDZO cool.

Chciałbym zażartować, ale naprawdę, ten facet na zdjęciu zasługuje na wszystko. Dzięki za wszystko, O...

Barack ObamaBarack Obama Twitter.com/chrisalbon

 Obama na wakacjach w czapce z daszkiem do tyłu. On już nigdy nie wróci.
Post-prezydentura Obamy (i Richard Branson).

Barack ObamaBarack Obama Twitter.com/jeneps

 Necker Island, na której wypoczywa Obama, to 74-akrowy tropikalny raj w archipelagu Brytyjskich Wysp Dziewiczych. Często wybierają się tam spragnione spokoju i pięknych widoków gwiazdy. Jak widać Barack nie potrzebował wiele czasu, by wrócić do "normalnego" trybu życia. Na tak wypoczętego nie wyglądał już dawno! Mamy tylko nadzieję, że na wyspie nie przegląda zbyt często wiadomości z USA.

embed
Zobacz wideo

jm

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.