Marcin Prokop pokazał bardzo sentymentalne zdjęcie. "Likwidują kawałek twojego życia...". Fani: MUSI boleć

Marcin Prokop w mediach społecznościowych przeważnie dzieli się zabawnymi momentami ze swojego życia. Tym razem jednak pokazał coś naprawdę smutnego, co fani doskonale zrozumieli.

Marcin Prokop wychował się na warszawskim Grochowie w jednej ze starych kamienic. Ostatnio Praga Południe cieszy się sporym zainteresowaniem ze strony deweloperów, którzy w miejsca istniejących budynków stawiają nowe osiedla. Taki los podzielił właśnie dawny dom prezentera. Na Instagramie Prokop pokazał to, co zostało z kamienicy, a w swoich słowach nie krył sentymentu do tego miejsca.

Nie ma już domu na warszawskim Grochowie, w którym się wychowałem, w mieszkaniu nad bramą. Dziwne uczucie patrzeć, jak buldożery likwidują kawałek twojego życia - napisał.

Fani doskonale wiedzieli, o czym mówi i wykazali się dużą empatią.

Przeżywałam to samo. Czuje się pustkę, żal, smutek...
Lepiej nie patrzeć, a wspomnień żaden buldożer nie zlikwiduje!
Do dziś przechodzę z sentymentem pod oknami z mojej kamienicy, w której się wychowałam. Ona wciąż stoi. Nie wyobrażam sobie, żeby miała zniknąć z powierzchni ziemi. To okropne. Jakby część człowieka wycięli.
Musi boleć.

Szkoda, że miasto musi zmieniać się kosztem budynków, z którymi wiąże się tyle wspomnień i historii...

AW

 

Więcej o:
Komentarze (1)
Poruszający wpis Marcina Prokopa. "Likwidują kawałek twojego życia...". Fani: MUSI boleć
Zaloguj się
  • j-a-ga

    Oceniono 5 razy 5

    Przykre jest to ze w Polsce zamiast odnawiać stare kamienice ( wiadomo jest to droższe) burzy się je i stawia na ich miejsce kwadratowe koszmarki. Już niebawem będzie tak jak w USA czy Australii że najstarszy budynek ma 60 lat.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX