Obie niedługo zostaną mamami. Na imprezie w niemal identycznych kreacjach. Rożni je jeden szczegół i... CENA. Która lepiej?

Zosia Ślotała i Natalia Jakuła mają podobny gust. Przyszłe mamy tego samego dnia założyły prawie taką samą sukienkę. Która wypadła lepiej?

Zosię Ślotałę i Natalię Jakułę wiele łączy. Nie tylko obie spodziewają się dziecka, ale też mają podobny zmysł estetyczny. Skąd to wiemy? Tego samego dnia pokazały się w niemal identycznych kreacjach. Dobrze, że nie na jednej imprezie!

>>>> ZOBACZ ZDJĘCIA

Jakuła wraz z Tomaszem Iwanem pojawili się na koncercie symfonicznym Rafała Brzozowskiego. Na tę okazję prezenterka wybrała czarną sukienkę marki Moelle, która wykończona była białymi falbankami na dole i przy rękawach. Dobrała do niej czarne muszkieterki, sięgające za kolana.

Bardzo podobną kreację, tyle że od Sylwii Majdan, założyła Zosia Ślotała na premierę "Sztuki kochania". Nic dziwnego, jej trapezowy krój jest wręcz stworzony dla przyszłych mam. Różniła się ona jedynie rozszerzanym rękawem i ceną. Kreacja Jakuły kosztowała bowiem 190 złotych, natomiast Ślotały 770. Znana stylistka dopełniła ją markowymi butami w czerwonym kolorze marki Gucci.

Która z nich wypadła lepiej? Weźcie udział w sondzie!

AW

 

 

Która z nich wypadła lepiej?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.