Zofia Ślotała długo go nie pokazywała, ale w stroju kąpielowym nie dało się ukryć brzucha. To 6. miesiąc! "Że niby w ciąży ta chudzinka?"

Zofia Ślotała spodziewa się drugiego dziecka. Właśnie pokazała na Instagramie zdjęcie w kostiumie kąpielowym.

Zofia Ślotała jest już mamą 1,5-rocznej Ranji Konstancji, zwanej przez nią pieszczotliwe Mikruskiem. Kilka tygodni temu pojawiły się jednak plotki, że celebrytka spodziewa się drugiego dziecka. Na początku roku stylistka wreszcie potwierdziła je, będąc gościem w programie "Dzień Dobry TVN". Dzięki Instagramowi wiemy, że to już 6. miesiąc.

Ślotała przebywa obecnie na wakacjach w Dubaju. Towarzyszy jej, naturalnie, córka.  Na jednym ze zdjęć twarz Ranii, jak zawsze, jest zasłonięta. Odsłonięte jest za to coś innego: brzuch ciążowy. Mocno się powiększył?

Fani gratulowali Ślotale słonecznych wakacji, a na jej kostium kąpielowy zwróciła uwagę sama Maja Bohosiewicz.

Ale piękny kostium! - napisała.
A u nas tak zimno. Udanych wakacji!  - napisał inny fan celebrytki.

Był też komentarz dotyczący ciąży.

Że niby w ciąży ta chudzinka? - zdziwił się jeden z jej fanów.

Nam też trudno w to uwierzyć. Trzeba przyznać, że ciąża Ślotale zdecydowanie służy. Promienieje!

JZ

Więcej o:
Komentarze (7)
Zofia Ślotała długo go nie pokazywała, ale w stroju kąpielowym nie dało się ukryć brzucha. To 6. miesiąc! "Że niby w ciąży ta chudzinka?"
Zaloguj się
  • Gość: bb

    Oceniono 8 razy 6

    zawsze się zastanawiam skąd się wziął jakiś mit, że jak kobieta jest w ciąży to niemal od 2 miesiąca już brzuch powinien być widoczny na kilometr

  • Gość: Ewka

    Oceniono 1 raz 1

    Komu ten Haidar dzieci robi??????- wyjatkowo głupia i sprytna istota. Wywiady z nia to kompromitacja naszych mediów a komentarze na jej Instagramie to kwintesencja jej inteligencji.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX