13 lat temu miała tę sukienkę na Oscarach. Założyła ją ponownie. Kiedy lepiej? My nie mamy wątpliwości

Kirsten Dunst to dowód na to, że gwiazdy wcale nie pozbywają się kreacji po pierwszym (i ostatnim) założeniu. Aktorka tę samą sukienkę wyciągnęła z szafy po 13 latach!

Kirsten Dunst na galę oscarową w 2004 roku założyła koronkową kreację od Christiana Lacroix. Co zrobiła z nią później? Schowała do szafy i czekała na kolejną dogodną okazję do jej założenia. Ta nadarzyła się 13 lat później. Aktorka tę samą sukienkę miała na sobie w ostatni weekend na przyjęciu w Paryżu.

W galerii możecie zobaczyć, jak prezentowała się w kreacji 13 lat temu. Naszym zdaniem, dzięki odrobinę pełniejszej sylwetce,34-letnia Dunst wygląda w niej korzystniej niż jej 21-letnia wersja. Zgodzicie się?

EK

Więcej o:
Komentarze (8)
13 lat temu miała te sukienkę na Oscarach. Założyła ją ponownie. Kiedy lepiej? My nie mamy wątpliwości
Zaloguj się
 • Gość: ww

  0

  Klima, opłacasz tych od minusowania, czy tak na etacie lecicie?
  Jakoś nie wierzę, ze wszyscy komentujacy tak się rzucili do negowania tak róznych wpisów, ale ogólnie obalających tezę "tej samej sukni"

 • Gość: ww

  Oceniono 4 razy 0

  Nie jest "ta sama", tylko przerobiona!
  Należałoby też datowac zdjecia, żeby nie było wątpliwości, które sa wcześniejsze.

 • Gość: Lila

  Oceniono 6 razy -4

  sukienka niezbyt ciekawa, ona też zresztą nie, nie lubię jej urody, taka przaśna i wiejska twarz, jak nasza Socha zupełnie

 • Gość: Alf

  Oceniono 8 razy -6

  Alez ta kobieta brzydka..

 • Gość: moim zdaniem

  Oceniono 13 razy -7

  Po prostu zrobiona korekta biustu dlatego góra lepiej wygląda. Natomiast sukienka przerobiona na dole i wyszło za krótko i wulgarnie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX