Paris Jackson wyglądała TAK, gdy przyleciała do Paryża. Ale kiedy znalazła się na sesji zdjęciowej... Nie wierzymy, że to ta sama osoba

Paris Jackson podczas sesji dla Chanel wyglądała naprawdę olśniewająco, a niektórzy uznali nawet, że w czerwonej szmince i natapirowanych włosach wygląda jak Madonna w młodości. Też to widzicie?

Paris Jackson niedawno zaskoczyła wszystkich, zjawiając się na afterparty po rozdaniu Złotych Globów w kreacji godnej hollywoodzkiej gwiazdy. Dotychczas córka Króla Popu była wierna niedbałemu stylowi, co chwilę zmieniając kolor włosów i upiększając twarz kolejnymi kolczykami. Teraz widzimy ją znów w zupełnie odmiennym stylu, tym razem za sprawą sesji zdjęciowej dla Chanel.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

18-latka była widziana przez fotografów w samym centrum Paryża, gdzie pozowała w otoczeniu modeli przebranych za żołnierzy. Celebrytka miała staranny makijaż i fryzurę, które upodobniły ją do Madonny z czasów lat 80-tych.

Podczas sesji Jackson wcale nie przypominała dziewczyny, którą chwilę wcześniej można było zobaczyć w towarzystwie chłopaka na paryskim lotnisku. Kto by się spodziewał, że może wyglądać tak szykownie?

Zobacz wideo

MK