Jennifer Lopez wygrała na gali People's Choice Award. Jej kreacja zmiotła konkurencję, podobnie jak te słowa. "Wszystko, co robię..."

Jennifer Lopez zdobyła swoją pierwszą nagrodę People's Choice Award! Odbierając ją, zrobiła wrażenie nie tylko spektakularną kreacją, ale też poruszającą przemową.

Jennifer Lopez po 6 nominacjach w końcu otrzymała swoją pierwszą nagrodę People's Choice Award, przyznawaną najbardziej wyróżniającym się osobowościom w kulturze masowej. Gwiazda odebrała statuetkę w kategorii Najlepszej Dramatycznej Aktorki Telewizyjnej (Favorite Crime Drama TV Actress). Gdy weszła na scenę, by ją odebrać, wszyscy patrzyli tylko na jej fantastyczną czarną kreację z biżuteryjnymi aplikacjami na dekolcie.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Artystka wydawała się bardzo zaskoczona przyznanym jej wyróżnieniem.

Moje serce nie może przestać szybko bić. Chcę podziękować wszystkim ludziom. O Boże, kocham Was! Jestem trochę wstrząśnięta, bo nie spodziewałam się tego. Jestem też bardzo szczęśliwa, że mogłam wcielić się w tak silną damską postać jak Harlee w "Uwikłanej" - zaczęła.

Później podziękowała wszystkim zaangażowanym w projekt, a także widzom.

Ten projekt powstał z mojej pasji, zarówno jako producentki, jak i aktorki. Mogę tylko podziękować za to, że pokochaliście ten serial i go oglądaliście. Muszę też podziękować NBC i Bobowi Greenblattowi oraz wszystkim, którzy pomogli w wyemitowaniu tego prowokującego show w popularnej telewizji.

Na koniec zostawiła oczywiście najlepsze, wspominając o swoich dzieciach.

Chcę też podziękować moim dwóm ulubionym istotom, Maxowi i Emmie, moim bliźniakom. Wszystko, co robię, jest dla Was. Bardzo Was kocham. 

Wcześniej gwiazda została zatrzymana przez dziennikarzy z ET!. Zapytali ją oni wprost, co łączy ją z Drakiem.

On tylko zapytał mnie, czy nagramy razem piosenkę i to wszystko. Jeszcze nie wiadomo, czy znajdzie się ona na jego albumie - przyznała.

AW

Więcej o: