Jennifer Lopez i Drake konsekwentnie podsycają plotki o swoim związku. Nagrania ich pocałunków nie pozostawiają wątpliwości. Są parą!

Jennifer Lopez i Drake świetnie bawili się w swoim towarzystwie podczas jednej z ostatnich imprez. Już nie mamy złudzeń - tę dwójkę naprawdę coś łączy!

Jennifer Lopez i Drake kilka dni temu wzniecili plotki na temat swojego rzekomego romansu, wrzucając do sieci bardzo intymne zdjęcie. Teraz można już o nim mówić jako o fakcie. W sieci właśnie znalazły się zdjęcia i nagrania z imprezy, na której para wspólnie się bawiła. Bynajmniej nie zachowywali się jak zwykli przyjaciele.

Na filmach, które w rekordowym tempie obiegły Internet, widać rapera i piosenkarkę całujących się i tulących się w tańcu. Widząc to, trudno mieć jakiekolwiek wątpliwości na temat ich relacji.

Para tańczyła do swojej wspólnej piosenki, na której premierę wciąż czekamy. Podczas imprezy, której tematem była "zimowa kraina czarów", Drake i J.Lo zostali ogłoszeni Królem i Królową Balu. Nie wiadomo, czy do wspólnego tańca skłoniło ich otrzymanie tytułu, czy fakt, że zwyczajnie nie mogli oderwać od siebie rąk.

Teraz z czystym sumieniem możemy już napisać: trzymamy kciuki za nową parę!

MK

Więcej o:
Komentarze (3)
Jennifer Lopez i Drake konsekwentnie podsycają plotki o swoim związku. Nagrania ich pocałunków nie pozostawiają wątpliwości. Są parą!
Zaloguj się
 • Gość: Bvbb

  Oceniono 3 razy 3

  Spoko pobęda 3 tygodnie razem i sie rozstana. To ku...kie towarzystwo

 • Gość: dawid

  Oceniono 9 razy 1

  stara baba a takie głupie amory i zabawy jak na potańcówkach w podstawówce ją cieszą. Burdel na kółkach.

 • Gość: hannah

  Oceniono 7 razy -1

  Gosc moze miec mlodych bab na tony, ale bedzie romansowal z kims kto moglby byc jego matka. Jasne, bardzo wiarygodne.. Lopez moze i chcialaby, bo jak wiadomo gdy glowa siwieje...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX