Jennifer Lopez i Drake konsekwentnie podsycają plotki o swoim związku. Nagrania ich pocałunków nie pozostawiają wątpliwości. Są parą!

Jennifer Lopez i Drake świetnie bawili się w swoim towarzystwie podczas jednej z ostatnich imprez. Już nie mamy złudzeń - tę dwójkę naprawdę coś łączy!

Jennifer Lopez i Drake kilka dni temu wzniecili plotki na temat swojego rzekomego romansu, wrzucając do sieci bardzo intymne zdjęcie. Teraz można już o nim mówić jako o fakcie. W sieci właśnie znalazły się zdjęcia i nagrania z imprezy, na której para wspólnie się bawiła. Bynajmniej nie zachowywali się jak zwykli przyjaciele.

Na filmach, które w rekordowym tempie obiegły Internet, widać rapera i piosenkarkę całujących się i tulących się w tańcu. Widząc to, trudno mieć jakiekolwiek wątpliwości na temat ich relacji.

 

Para tańczyła do swojej wspólnej piosenki, na której premierę wciąż czekamy. Podczas imprezy, której tematem była "zimowa kraina czarów", Drake i J.Lo zostali ogłoszeni Królem i Królową Balu. Nie wiadomo, czy do wspólnego tańca skłoniło ich otrzymanie tytułu, czy fakt, że zwyczajnie nie mogli oderwać od siebie rąk.

Teraz z czystym sumieniem możemy już napisać: trzymamy kciuki za nową parę!

MK