Klaudia Halejcio i Barański się zejdą? Jej odpowiedź nie pozostawia wątpliwości. "Czasem w związku jest już tak źle...". Dalej jeszcze ciekawiej

Choć Klaudia Halejcio i Tomasz Barański nadal milczą na temat rozstania, w mediach pojawiały się informacje, że być może para zamierza już do siebie wrócić. Aktorka zaprzeczyła tym pogłoskom.

Klaudia Halejcio rozstała się z tancerzem niedługo przed Świętami. O powodach takiej decyzji obydwoje milczą. Mówiono o tym, że Barański miał za bardzo zbliżyć się do jednej z tancerek, ale aktorka zasugerowała, że powodem były raczej ich zobowiązania zawodowe.

"Twoje imperium" postanowiło dowiedzieć się, czy jest szansa, że para wróci do siebie. Okazuje się, że Klaudia stawia sprawę bardzo jasno - nie ma na to szans.

Zapewniam, że nie mam czego mu wybaczać - odpowiedziała. - Z okresu, gdy byliśmy razem, zapamiętam same najlepsze chwile. Po prostu czasem bywa tak, że w związku jest już tak źle, że obie strony dochodzą do wniosku, że lepiej się rozstać. I tak właśnie było w naszym przypadku.

Aktorka nie traci jednak nadziei i liczy, że niedługo znów pozna kogoś, w kim się zakocha. "Twoje imperium" dociekało, czy ma zamiar być ostrożniejsza. Jej odpowiedź jest intrygująca:

Chyba każdy by był - odparła.

Życzymy powodzenia!

JM