Gwiazda "Project Runway" weźmie udział w drugiej edycji "Azji Express"? "Trwają negocjacje, ale...". Tego nazwiska się nie spodziewacie

"Azja Expess" okazało się ogromnym sukcesem TVN. Wiadomo już, że druga edycja show odbędzie się w Indiach, a które gwiazdy wezmą w niej udział? Wśród typów pojawiła się właśnie jurorka programu "Project Runway".

"Azja Express" było hitem jesiennej ramówki TVN. Programem żył cały internet, powstawały na jego temat felietony i analizy, a widzowie z zapartym tchem śledzili kolejne zmagania uczestników. Pierwszą edycję wygrał Michał Żurawski i Ludwik Borkowski, ale zwycięzcami okazały się też inne gwiazdy, które pokazały się z zupełnie innej, nieznanej dotąd strony. Z wyjątkiem jednej osoby, Renaty Kaczoruk, ale to już zupełnie inna historia.

Nic więc dziwnego, że fani show nie mogą doczekać się już drugiej edycji i z niecierpliwością śledzą doniesienia na temat gwiazd, które wezmą w niej udział. Dotychczas na liście uczestników pojawiały się takie nazwiska jak Zosia Ślotała, Natalia Siwiec czy Piotr Stramowski. Teraz do tego grona dołączyła także założycielka La Manii Joanna Przetakiewicz. Jak podaje "Party", ponoć do udziału w show namawiają ją przyjaciele, których można było oglądać w pierwszej edycji. Mowa o Hannie Lis i Łukaszu Jemiole.

Trwają negocjacje, ale mamy nadzieję, że zobaczymy ją w programie – mówi w rozmowie z "Party" osoba z produkcji.

Jeszcze na początku grudnia projektantka w rozmowie z Party.pl zaprzeczała doniesieniom na ten temat.

Nie ośmieliłabym się. Ja jestem tak zapracowana, że nie wyobrażałabym sobie wyjechać na miesiąc.

Zmieni zdanie? A Wy chcielibyście zobaczyć ją wśród uczestników?

AW

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.