"Rolnik szuka żony". Grzesiek niedawno został ojcem. Teraz pochwalił się zdjęciem z Sylwestra. "Przebieranie, kąpanie, obcinanie paznokci"

"Rolnik szuka żony". Grzesiek i Ania niedawno zostali rodzicami. Ten Sylwester był więc dla nich wyjątkowy - spędzali go ze swoim synem Janem.

"Rolnik szuka żony". Grzesiek i Ania Bardowscy tuż przed świętami zostali rodzicami, więc Nowy Rok przywitali w szczególny sposób: wraz ze swoim synem Janem, który zmienił ich życie o 180 stopni. O tym, jakie mieli plany sylwestrowe, rolnik napisał na Facebooku, składając też fanom życzenia noworoczne.

A dzisiaj kameralna impreza! Dwie matki karmiące, jedna obserwująca, 3 drobnych pijaczków i dwóch młodych obywateli którzy dopiero się uczą. Anna już szykuje o 24 zimne ognie - więc będzie z pompą, na bogato. Bawcie się dzisiaj dobrze, pozdrowienia od Bardowskich. A tymczasem, póki jeszcze chwilę brzydzę się alkoholu, ogarnę swojego syna!

Rolnik od początku nie ukrywał, że jest podekscytowany rolą ojca. We wpisie uchylił rąbka tajemnicy, jak radzi sobie z nowymi obowiązkami.

A ojciec daje radę: przebieranie, kąpanie, obcinanie paznokci, a w przyszłości : oranie, uprawianie, sianie.

Fani byli zachwyceni i pod postem Grześka zostawili wiele ciepłych słów, zwłaszcza pod adresem Ani.

Miło się na Was patrzy. Życzę Wam jeszcze więcej szczęścia w Nowym Roku!
Pomyślności w Nowym Roku 2017! Zdrowia i spełnienia marzeń, zwłaszcza tych co jeszcze nie ziszczone. Ania wyglądasz jeszcze piękniej niż przed urodzeniem Jana!
Super tata i tak ma być! Ania wyglądasz pięknie.
Uwielbiam czytać wasze posty na fejsie. Tacy zwyczajni, ludzcy rolnicy.
Fajnie was ogladać i życzę sobie Was oglądać za 10 lat w takim samym szczęściu.
Cudowna para... A Ty Ania jak na chwilę po porodzie wyglądasz bosko!

Nam pozostaje tylko przyłączyć się do tych wszystkich życzeń.

AW

Więcej o:
Komentarze (27)
"Rolnik szuka żony". Grzesiek niedawno został ojcem. Teraz pochwalił się zdjęciem z Sylwestra. "Przebieranie, kąpanie, obcinanie paznokci"
Zaloguj się
 • Gość: gość

  Oceniono 16 razy 6

  Bardzo kibicowałam rodzącej sie miłości Ani i Grześka bo Grzegorz miał cel zgodny z misją programu, czyli szczerze chciał znaleźć żonę. natomiast odkąd ją znalazł cały czas chce być na topie i bawić siew celebrytę zdradzjąc swoją prywatność co już zaczyna się robić żenujące i smieszne. Grzesiu weź przykład z Roberta i agnieszki, którzy osiągnli swój cel i nie mają potrzeby afiszowania się swoim szczęsciem. Gdyby nie specjalny odcinek na którym było widać pokażny brzuch Agni to nawet nikt by nie wiedziąl ze spodziewają sie dziecka. U Ciebie ta tajemnica dotrwała do ślubu i to chyba z tego wzgledu , ze ta nieczystosc przedslubna troche nie pasowała do wizerunku ktory kreowaliści w programie. Robert i Agnieszka okazali sie ludzmi z klasą, bez parcia na szkło, pozostali skromni mimo zdobytej popularności. Szacun dla pary z Milewa.

 • Gość: Rozmarzony

  Oceniono 5 razy 1

  Przy takiej pani Ani to i ja klęknął bym na jedno kolano. Achhh. Druga gdzieś istnieje?

 • Gość: Ficel

  Oceniono 2 razy 0

  CO SIĘ STAŁO Z JUDYTĄ OD ZBYSZKA KLAWIKOWSKIEGO? RZUCIŁA GO?

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  Co się stała z JUDYTĄ od Zbyszka? Rzuciła to?

 • Gość: maria

  Oceniono 6 razy 0

  piękn apara.bardzo urokliwa,uwielbiam ich ogladać i czytac wpisy na fb,sa bardzo naturalni i to co trzeba trzymaja dla siebie,nawt w odcinku światecznym,choc kamera była w domu nic nie pokazał,nie chwalił się,a robili remont,wyszykowali pokój dla dziecka,a ROBET z A.OPOWIEDZIELI ZE SZCZEGÓŁAMI OŚLUBIE,ZARĘCZYNACH, a u Grzeska wszystko było tajemnicą,oni pokazuja to co wiele osób na fb,nie rozumiem takiego czepiania się

 • Gość: p

  Oceniono 1 raz -1

  rolnik szuka zony ktora upierze mu kalesony własnie znalazł

 • Gość: lidka

  Oceniono 11 razy -7

  beznadziejna para

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX