Grzesiek z "Rolnik szuka żony" z ciężarną żoną na spacerze. To ich ostatnie chwile we dwoje. A fani? "Rozpuściłeś się chłopie"

Grzesiek z "Rolnik szuka żony" znalazł w programie prawdziwą miłość. Na Facebooku nie przestaje chwalić się uroczymi zdjęciami z żoną Anią. To ich ostatnie chwile tylko we dwoje.

Grzesiek z "Rolnik szuka żony" wraz ze swoją żoną Anią już niedługo zostaną rodzicami Jasia. Póki co, korzystają jeszcze z chwil sam na sam i cieszą się urokami jesieni. Na swoim wspólnym profilu opublikowali nawet urocze zdjęcie z jednego ze spacerów. Jak napisali:

Jest tak, jak na załączonym obrazku.

Fani byli zachwyceni:

Jacy wy ładni. Miło popatrzeć, że i z programu telewizyjnego wynikło coś pięknego.
Dużo miłości dla was i szczęśliwego rozwiązania dla ciebie Aniu.

Niektórzy dopatrzyli się, że Grzesiek - w przeciwieństwie do żony - nie jest w zbyt dobrej formie:

Oby tak było zawsze. Tego wam życzę. Anna, pięknie wyglądasz. A ty Grzesiek wyglądasz na zmęczonego. Czyżby przepracowanie?

Wyjaśnienie pojawiło się na innym zdjęciu, na którym widać było masę dokumentów. Grzesiek opatrzył je wymownym komentarzem:

Nie ma złej pogody, jakaś praca zawsze się znajdzie. Chociaż siew pszenicy jeszcze nieskończony. A moja żona na tę całą sytuację : wrzucaj to zdjęcie i za robotę się bierz! Dajcie mi siły...

Większość internautów wykazało zrozumienie, ale inni byli dość zdziwieni jego narzekaniem:

Co to ma być: Dajcie mi siły...? Dostałeś już od losu wspaniałą żonę i jeszcze jakieś życzenia? Rozpuściłeś się chłopie!
Chciałeś, to masz. Co to za narzekanie.

AW

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.