Agata Szostek po "Projekt Lady" miała starać się o staż. Teraz pokazała zdjęcie z Anglii. "Pracuję tu, ale..."

Agata Szostek to wyjątkowo barwna postać z programu "Projekt Lady". Dziewczyna w przeciągu paru miesięcy bardzo się zmieniła, a teraz przeprowadziła się za granicę.

Agata Szostek podczas premiery serialu "Na noże" zdradziła, że świetnie czuje się w show-biznesie i chciałaby pozostać w nim jak najdłużej. Wszystko jednak wskazuje na to, że na pewien czas zrobiła sobie od niego przerwę.

Pod koniec sierpnia w wywiadzie dla Plotek.pl Szostek zapowiedziała, że razem ze swoim chłopakiem planuje przeprowadzkę za granicę. Z jej Instagrama dowiadujemy się, że plan został już wdrożony w życie. Uczestniczka "Projektu Lady" właśnie pochwaliła się zdjęciem z Wielkiej Brytanii.

Takie tam. Nowa przyjaciółka - owca. Podobne? - napisała pod zdjęciem ze zwierzęciem.
 

Fani nie kryli rozczarowania, że wyprowadziła się z Polski. Okazuje się, że Szostek będzie mieszkać za granicą przez kilka miesięcy, w którym to czasie planuje pracować i uczyć się języka.

Agatka, uwielbiam Cię i Twoje podejście do życia! Super babka z Ciebie.
Czemu Cię tam wywiało...
W jakim mieście jesteś? - pisali.

Szostek pospieszyła z wyjaśnieniami.

Ledbury aktualnie ;). Jutro będę w Birmingham na Halloween. Pracuję, ale wracam za kilka miesięcy - odpisała internautom.

Przypomnijmy, że to właśnie ona była faworytką Małgorzaty Rozenek do wygrania programu "Projekt Lady". Ostatecznie zajęła czwarte miejsce. Też jej kibicowaliście?

MK