Agata Szostek po "Projekt Lady" miała starać się o staż. Teraz pokazała zdjęcie z Anglii. "Pracuję tu, ale..."

Agata Szostek to wyjątkowo barwna postać z programu "Projekt Lady". Dziewczyna w przeciągu paru miesięcy bardzo się zmieniła, a teraz przeprowadziła się za granicę.

Agata Szostek podczas premiery serialu "Na noże" zdradziła, że świetnie czuje się w show-biznesie i chciałaby pozostać w nim jak najdłużej. Wszystko jednak wskazuje na to, że na pewien czas zrobiła sobie od niego przerwę.

Pod koniec sierpnia w wywiadzie dla Plotek.pl Szostek zapowiedziała, że razem ze swoim chłopakiem planuje przeprowadzkę za granicę. Z jej Instagrama dowiadujemy się, że plan został już wdrożony w życie. Uczestniczka "Projektu Lady" właśnie pochwaliła się zdjęciem z Wielkiej Brytanii.

Takie tam. Nowa przyjaciółka - owca. Podobne? - napisała pod zdjęciem ze zwierzęciem.

Fani nie kryli rozczarowania, że wyprowadziła się z Polski. Okazuje się, że Szostek będzie mieszkać za granicą przez kilka miesięcy, w którym to czasie planuje pracować i uczyć się języka.

Agatka, uwielbiam Cię i Twoje podejście do życia! Super babka z Ciebie.
Czemu Cię tam wywiało...
W jakim mieście jesteś? - pisali.

Szostek pospieszyła z wyjaśnieniami.

Ledbury aktualnie ;). Jutro będę w Birmingham na Halloween. Pracuję, ale wracam za kilka miesięcy - odpisała internautom.

Przypomnijmy, że to właśnie ona była faworytką Małgorzaty Rozenek do wygrania programu "Projekt Lady". Ostatecznie zajęła czwarte miejsce. Też jej kibicowaliście?

MK

Więcej o:
Komentarze (3)
Agata Szostek po "Projekt Lady" miała starać się o staż. Teraz pokazała zdjęcie z Anglii. "Pracuję tu, ale..."
Zaloguj się
 • Gość: Beata

  0

  To ona powiedziała w programie że chętnie przespałaby sie z Rozenek .

 • cucurucu

  0

  A ktora by nie chciala byc w szol biznesie?

 • Gość: Beata

  Oceniono 1 raz -1

  Rozenek w Azja ekspres pokazała sie z jak najgorszej strony , histeryczka która pomiata swoim facetem jak ten Majdan to wytzrymuje przecież ona jest pie...ieta . Ten przepity głos i pomarszczona twarz a jej wiek zdradza szyja jak u 50 - letniej kobiety .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX