"Azja Express". Łukasz Jemioł trafił do szpitala! Zawinił inny uczestnik? "Widać, że było mu głupio"

W kolejnym odcinku "Azja Express" z programem pożegnali się Hanna Lis i Łukasz Jemioł. Para wycofała się przez problemy zdrowotne projektanta oraz, ich zdaniem, niewykonalne zadanie.

Hanna Lis i Łukasz Jemioł od początku rywalizacji w "Azja Express" radzili sobie świetnie, o czym świadczą chociażby dwa zdobyte po drodze immunitety. W óśmym odcinku polegli przez gorączkę projektanta i 15 butelek lokalnego trunku. Tyle musieli przygotować w ramach misji - zadecydowali o tym pierwsi na mecie przedostatniego odcinka, Pascal i Paweł. Whisky przyrządzić musiały wszystkie pary, ale o tym, ile butelek, mieli zadecydować właśnie oni. Najwięcej dostało się Lis i Jemiołowi.

Są mocni, poradzą sobie. Potrafią przekonywać ludzi, są sprytni. To nic personalnego - argumentował swój wybór Pascal.

Gdy Lis i Jemioł dowiedzieli się, jakie zadanie ich czeka, nie kryli rozgoryczenia.

Zrobiło mi się przykro. Nie fair na maksa - oceniła Hanna.
Taki jest program, taka jest gra - próbował pocieszać się Jemioł.

W czasie produkcji alkoholu uświadomili sobie, jak trudnym zadaniem będzie podróż z 15 butelkami i próba pozbycia się trunku (uczestnicy musieli częstować alkoholem spotkanych ludzi). 

Jeśli przez to przejdę, zgotuję mu francuskie piekiełko - stwierdził Jemioł. 

Łukasz JemiołŁukasz Jemioł X-News/TVN

Niestety, nie przeszedł. Projektant od rana zmagał się tego dnia z gorączką, a po paru godzinach w upale, zaczął się czuć się coraz gorzej. W końcu, w trosce o zdrowie partnera, Lis postanowiła przerwać zadanie i poprosić o pomoc lekarza.

Zadanie jest nie do wykonania, rezygnujemy - powiedziała.

Projektant trafił do szpitala z podejrzeniem malarii. Na szczęście diagnoza nie potwierdziła się. Na mecie sprawę bardzo przeżywał Pascal. Jak wyznał wcześniej, on i Paweł nie zdawali sobie sprawy z problemów zdrowotnych Jemioła.

Widać, że Pascalowi było głupio - napisał jeden z internatów na Twitterze. 

Łukasz Jemioł, tuż po zakończeniu odcinka, pożegnał się z programem na Instagramie. 

Nasza przygoda życia się skończyła. Duży pech. Zadanie nie do wykonania, moja ponad 40 stopniowa gorączka ....a wiadomo facet walczy wtedy o życie. Będzie nam bardzo brakowało programu. Hanna Lis, byliśmy super teamem! Dziękuje za wszystko - napisał.

W komentarzach internauci nie kryli rozczarowania z takiego obrotu spraw. 

Najlepsza para! Będzie mi was brakowało w tym programie.
Szkoda, ale podjęliście najlepszą decyzję - zdrowie jest najważniejsze!
Bardzo was lubię jako parę w telewizji, ale Pascal dobrze zrobił, bo byliście najszybsi do tej pory więc stwierdził że dacie rade, ja też bym tak zrobiła. Nie ma co dramatyzywać,  że to specjalne - pisali w komentarzach.

Będziecie tęsknić?

 EK

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (27)
"Azja Express". Łukasz Jemioł trafił do szpitala! Zawinił inny uczestnik? "Widać, że było mu głupio"
Zaloguj się
 • Gość: widz

  Oceniono 42 razy 22

  Jak cwaniaczek śpi w klimatyzacji to niech się nie dziwi że się rozchorował. A ponadto od samego stania to jeszcze nikt nie sprzedał produktu, trzeba d... ruszyć, a oni tego nie nauczeni. Super że odpadli bo byli beznadziejni.

 • Gość: Kiiki

  Oceniono 42 razy 18

  Lis z Jemiołem zachowali się jak dwa zepsute bachory a szczególnie Jemioł i te groźby pod adresem Pascala typu "urządzę mu francuskie piekiełko" było bardzo słabe!! Komuś musieli przydzielić to zadanie, w końcu to gra, ale wielmożne państwo miało pretensje że dostali 15 butelek, trudno się mówi i tyle a pretensje do Pascala totalnie nie na miejscu! Poza tym Pascal nie wiedział że Jemioł w tamtym czasie był chory! Para złośliwców a teraz nad Jemiołkiem będą się litować jaki biedaczek był chory, każdemu mogło się tam zdarzyć. Mam nadzieję że Pascal się nie obwinia za to że musieli odpaść Lis z Jemiołem bo próbowali w nim wzbudzić poczucie winy i to było dopiero chore!

 • abtmarketing

  Oceniono 14 razy 12

  Wiadomosc dnia. Dlaczego nie "pilne"?

 • okoni

  Oceniono 13 razy 9

  Błagam, nie promujcie tego programu. Zabawa bogatych ludzi w biedę jest żałosna.

 • zalep

  Oceniono 15 razy 9

  Co to za szopka ta Azja Ekspres?

 • Gość: zaaza

  Oceniono 14 razy 8

  kto wymyślił te zadania , to było sprzedawanie bimbru w Azji czy podróż ? wiadomo było, ze para 15 butelkowa odpadnie wiec zadanie poniżej pasa

 • Gość: qwa

  Oceniono 8 razy 8

  takie rzeczy jak częstowanie 15 butelkami wódki a jedną to naprawdę nie fair zadanie. Kto wymysla te zadania jest idiotą. To ma być wyścig a nie produkcja alkoholu, wiadomo, ze kto dostał to zadanie to przegrywał a to było nie fair, bo tam nie pojechali bimber sprzedawac albo smierdzące wiadro wozić !!!!!

 • Gość: Krycha

  Oceniono 11 razy 7

  Czy wg Jemioła i Lis Pascal miał przydzielić 15 butelek grupie nasłabszej? Uważają się za faworytów i mają pretensje. Są żałośni. Mieli szczęście z tą gorączką, żeby wyjść z tego programu powiedzmy z twarzą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX