Jamie Foxx rzucił Katie Holmes! Powód? Niezwykle dziecinny, ale wszystkie kobiety to znają

Katie Holmes i Jamie Foxx tworzyli jeden z najbardziej skrytych związków w Hollywood. Wszystko wskazuje na to, że właśnie się zakończył.

Kate Holmes zawsze była osobą dyskretną i niewiele mówiła o swoim życiu prywatnym. Gdy zatem związała się z amerykańskim aktorem Jamiem Foxxem, również nie było żadnych publicznych wyznań czy komunikatów. W styczniu informowaliśmy, że para zaręczyła się, choć i tym razem nie było z ich strony żadnego potwierdzenia.

Tymczasem już w lipcu para, której dyskretnemu związkowi kibicowały miliony fanów, najprawdopodobniej zerwała zaręczyny. Ponoć Foxx dał się przyłapać na czułościach z jakąś tajemniczą blondynką.

Teraz serwis "Page Six" informuje, że związek Jamiego Foxxa i Katie Holmes definitywnie się rozpadł. Przyczyny należy ponoć upatrywać w potrzebie niezależności, do której przywykł Foxx.

Jamie wciąż chce się zachowywać jak beztroski facet. Koniec końców, chodziło o to, że nie był w stanie wystarczająco mocno się zaangażować - czytamy.

Katie Holmes przez 6 lat była żoną Toma Cruise'a, z którym doczekała się córki Suri. Ich małżeństwo rozpadło się w 2012 roku.

JZ

 

Więcej o: