Jennifer Lawrence ma romans Z NIM?! "Są w stałym kontakcie, to coś poważnego". Ta miłość naprawdę może się jej OPŁACIĆ

Jennifer Lawrence spotyka się ze starszym od siebie o 21 lat reżyserem, nominowanym do Oscara? Zachodnie media huczą od plotek.

Jennifer Lawrence pracowała w lecie nad nowym filmem, który jeszcze nie ma tytułu. W projekcie wzięli również udział Michelle Pfeiffer, Javier Bardem i Darren Aronofsky. Pierwszej dwójki przedstawiać nie trzeba, Aronofsky zaś jest uznanym amerykańskim reżyserem, mającym w portfolio takie klasyki, jak "Requiem dla snu" czy "Czarny łabędź".

Darren Aronofsky ma 47 lat, czyli jest o 21 lat starszy od Jennifer Lawrence. "The Sun" utrzymuje, że oboje łączy coś więcej, niż obowiązki zawodowe. Dowodem na potajemne randki ma być zdjęcie obojga przy kawiarnianym stoliku.

Jennifer i Darren próbują utrzymać to w tajemnicy, ale mają się ku sobie - informuje źródło serwisu. - Romans wybuchł, a oni stają się sobie coraz bliżsi.

Jak łatwo się domyślić, to wspólna praca miała ich do siebie zbliżyć.

Niedawna praca nad projektem była dla Jennifer niezwykle wyczerpująca, na szczęście miała wsparcie w Darrenie, z którym była w stałym kontakcie - czytamy dalej - Choć Jennifer mieszka w Los Angeles, bardzo często lata do Nowego Jorku, gdzie mieszka Darren.

Zdjęcie zostało zrobione we wrześniu w jednym z lokali w Nowym Jorku. Trudno z niego cokolwiek wywnioskować, bardziej należałoby się opierać na doniesieniach informatora "The Sun". 

W każdej chwili, kiedy się nie widzą, pozostają ze sobą w stałym, telefonicznym kontakcie - donosi źródło. - Wygląda na to, że to coś naprawdę poważnego.

Jennifer Lawrence ostatnio związana była z Chrisem Martinem, muzykiem zespołu Coldplay, a niedługo potem łączono jej nazwisko z nazwiskiem innego reżysera, Gabe Polsky'ego. Z kolei Darren Aronofsky w latach 2005-2010 związany był z aktorką Rachel Weisz. Mają 10-letniego syna Henry'ego.

JZ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.