Foremniak chce wziąć udział w "Azja Express 2". Ale nie tylko ona. TA ZNANA PARA także!

"Azja Express" to największy hit jesiennej ramówki TVN. Chętni już zgłaszają się do drugiej edycji show. Wśród nich jest Małgorzata Foremniak i jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu ostatnich miesięcy.

Chyba nikt nie ma wątpliwości co do tego, że powstanie kolejna edycja "Azja Express". Program jest największym hitem stacji od lat. Do nowego sezonu chętnych nie brak. Dyrektor programowy stacji, Edward Miszczak, zaczął już rozmowy z potencjalnymi nowymi uczestnikami. Wśród nich jest między innymi Małgorzata Foremniak.

Szef bardzo ją ceni, więc zapewnił, że będzie o niej pamiętał przy kolejnych produkcjach. Wiedząc, że jest doświadczoną podróżniczką, zaproponował, by zastanowiła się nad udziałem w drugiej odsłonie programu "Azja Express" - twierdzi informator "Na żywo".

Z kim Foremniak wybrałaby się w tę podróż? Tygodnik zdradza, że pod uwagę brana jest przyjaciółka aktorki - projektantka Izabela Łapińska albo córka gwiazdy - Ola Jędruszczak.

Małgorzata Foremniak i Izabela ŁapińskaMałgorzata Foremniak i Izabela Łapińska Małgorzata Foremniak i Izabela Łapińska fot. WBF

To jednak nie jedyne ciekawe nazwisko, które może pojawić się w show. "Fakt" dotarł do informacji, że o angaż walczą również Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke. Gwiazdor "Pitbulla" i jego świeżo poślubiona żona chcieliby zwiększyć w ten sposób swoją popularność.

Zauważyli, że udział w "Azja Express" bardzo opłacił się Małgosi i Radkowi. Też by tak chcieli. Rozpowiadają w TVN, ze chętnie wezmą udział w drugiej edycji albo wystąpią wspólnie w innym programie.

Piotr Stramowski i Katarzyna WarnkePiotr Stramowski i Katarzyna Warnke Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke fot. WBF

Szansa na ich udział jest duża - oboje grają w serialu "Na noże", a ich obecność w najgłośniejszym show roku rozpromowałaby także i te drugą, na razie "raczkującą" produkcję.

Mamy też pytanie do was: KOGO WY CHCIELIBYŚCIE ZOBACZYĆ W DRUGIEJ EDYCJI "AZJA EXPRESS"? Piszczcie w komentarzach!

AB

Więcej o:
Komentarze (8)
Foremniak chce wziąć udział w "Azja Express 2". Ale nie tylko ona. TA ZNANA PARA także!
Zaloguj się
 • Gość: Pani Marina z Małkinii

  Oceniono 2 razy 2

  Też chcę!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Tylko nie Foremniak- nie zniosę jej na ekranie Azja Express

 • Gość: ldlf

  Oceniono 3 razy 1

  moim zdaniem nie nadaje się Foremniak. Słodka idiotka i cudaczka, piskliwa i inflantylna.

 • Gość: Luzik

  Oceniono 1 raz 1

  Dlaczego nie zrobią tego programu dla szarej rzeczywistości, a jeśli będą narzekać na małą oglądalność to w parach z celebrytami.... Nie dość że mają kasę to jeszcze za to dostaną, każdy by na tym skorzystał..

 • Gość: Jaga

  0

  ta znana para he he chyba nieznana

 • Gość: Zuzka

  0

  Fuck!! Znowu Foremniak? To ja juz nie oglądam.

 • Gość: maja

  0

  moja propozycja to Koroniewska i Dowbor,Kożuchowska,Magda Mołek i Kinga Rusin,Małgorzata Socha i Marta Żmuda

 • Gość: gosc

  Oceniono 5 razy -3

  foremniak ten stary hebel może isc powoli w stronę cmentarza ---zaoszczędzi na podwozce.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX