Eliza z "Warsaw" Shore obchodzi urodziny córki. "Moja dwuletnia gwiazda!". Fanki patrzą na jej sylwetkę: Jak ty to robisz?

Eliza z Warsaw Shore urządziła przyjęcie urodzinowe dla swojej starszej córki. Zdjęcia pokazała na Facebooku.

Eliza z "Warsaw Shore" jest mamą dwóch córek. Starsza z nich, Victoria, kilka dni temu obchodziła 2. urodziny. Z tej okazji rodzice wyprawili małej Victorii "huczne" przyjęcie (sądząc po zdjęciu, był nawet szampan, zapewne bezalkoholowy).

Urodziny mojej dwuletniej gwiazdy! - Eliza zapowiedziała przyjęcie na Facebooku.

Gwiazdę trzymał dumny tata, Trybson. Jedną ręką - w drugiej bowiem dzierżył urodzinowy tort.

Zwracają uwagę dwie rzeczy. Pierwsza jest taka, że Eliza i młodsza córka Kornelka mają takie same ubrania. To oczywiście zasługa marki odzieżowej, którą Eliza reklamuje w podlinkowanym wpisie. Druga to sylwetka uczestniczki "Warsaw Shore" - jest świetna, i to zaledwie 6 tygodni po urodzeniu.

Piękna! Nie wiem jak Ty to robisz? Jak Ty potrafisz się tak zmotywować. Ja już 8 miesiąc od porodu i wyglądam gorzej, niż dzień po porodzie ; ( help! - napisała do niej jedna z fanek.
Kochana, teraz mogę polecić Ci dietę, którą ułoży Ci mój Paweł, napisz do niego - odpowiedziała jej Eliza.

Eliza wie, co pisze, ponieważ korzystanie z usług ukochanego jako dietetyka w jej przypadku przyniosło fantastyczny efekt - schudła 15 kilo i to bez drastycznych wyrzeczeń.

Ja się nie głodzę, mam wyliczone 1500 kalorii to nie jest mało, więc nawet nie chce mi się podjadać :) Uważam na niektóre jedzenie, więc mojej Kornelce nic nie jest :) - pisała wcześniej na Facebooku.
Zobacz wideo

JZ