Eliza z "Warsaw Shore" półtora miesiąca temu urodziła. Schudła już 15 kilo! "Nie głodzę się"

Eliza z "Warsaw Shore" idzie jak burza w walce z dodatkowymi kilogramami, które zostały jej po drugiej ciąży. Pomaga jej w tym Trybson.

Eliza z "Warsaw Shore" 22 sierpnia urodziła drugą córkę. Jak wszyscy wiemy, uczestniczka reality show przywiązuje dużą wagę do wyglądu, nie dziwi więc, że bardzo szybko po ciąży zabrała się do walki o dawną sylwetkę. Treningi i ćwiczenia przyniosły efekty. Eliza schudła już 15 kilogramów.

O bezpieczną utratę wagi kobiety karmiącej zadbał ukochany, czyli Trybson. W komentarzach pod postem Eliza reklamuje jego usługi jako trenera i dietetyka oraz przekonuje, że "się nie głodzi".

Ja się nie głodzę, mam wyliczone 1500 kalorii to nie jest mało, więc nawet nie chce mi się podjadać :) Uważam na niektóre jedzenie, więc mojej Kornelce nic nie jest :) oczywiście zgłoś się do niego na maila trybsonmma@gmail.com.
 

Eliza zapowiada, że na jej kanale na Youtube'ie "Życie według Elizki" już niedługo pojawią się filmy z treningów i te traktujące o zdrowym odżywianiu i odchudzaniu. Przypomnijmy, że uczestniczka "Warsaw Shore" publikowała już tam na przykład wideo z kursu prawa jazdy, czy z pierwsze wizyty u fryzjera Victorii.

ZI