Eliza z "Warsaw Shore" urodziła. Jak się czuje. "Zmęczona, ale szczęśliwa". A imię? "Paweł miał problem" [TYLKO U NAS]

Eliza z "Warsaw Shore" urodziła drugą córkę. W rozmowie z Plotek.pl powiedział, jak się czuje i kto wybierał imię dla dziecka.

Eliza Wesołowska i Trybson, niegdysiejsi bohaterowie show "Warsaw Shore", w sobotę po raz kolejny zostali rodzicami. Tego dnia, dokładnie o 17.45, przyszła na świat Kornelia Diana, druga po Wiktorii córka pary.

Udało nam się skontaktować z Elizą, która w czasie, kiedy córeczka zasnęła, miała możliwość zamienić z nami kilka słów. Była w dobrym humorze.

Czuję się dobrze. Jestem zmęczona, ale szczęśliwa. Kornelia też czuje się dobrze, jest klonem Wiktorii - powiedziała w rozmowie z serwisem Plotek.pl. - Oznacza to, że jest bardziej podobna do mojego Pawła (imię Trybsona - red.). Wiktoria z kolei jest klonem Pawła i choć liczyłam, że Kornelia będzie podobna do mnie, to jest to taka mała blondyneczka i okazuje się że będę miała takie bliźniaczki.

Choć drugie dziecko pary urodziło się zaledwie dwa dni temu, Eliza myśli już o... trzecim.

Za to synek będzie podobny do mnie. U mnie w rodzinie jest tak, że zazwyczaj są 2 dziewczynki i chłopczyk. Ja na przykład mam brata i siostrę. Z tym, że to trzecie to nie teraz, ale gdzieś za 6 lat - mówiła.

Zdradziła też, że to ona wybierała imię dla córeczki.

Paweł miał problem. Jak urodziło się nasze pierwsze dziecko, to imię Wiktoria nie za bardzo mu się podobało. A Kornelka to oryginalne imię, rzadko spotykane. Bardzo je lubię, w końcu spodobało się także Pawłowi. Dam mu za to wolną rękę przy wyborze imienia dla chłopca - zadeklarowała Eliza.

JZ

Więcej o: