Karolina Szostak jest zakochana! W kim? Kilka lat temu umawiał się z Boczarską. "Oboje są bardzo zaangażowani"

"Party" donosi, że Karolina Szostak znalazła miłość. Ponoć to właśnie uczucie dodało dziennikarce motywacji, by zadbać o zdrowie i sylwetkę.

Nie da się nie zauważyć metamorfozyKaroliny Szostak. Dziennikarka ostatnio sporo schudła i co tu dużo mówić, wygląda ŚWIETNIE. Jak donosi "Party" to nie koniec zmian w jej życiu. Szostak ma bowiem nowego partnera. Magazyn dowiedział się, że wybranek gwiazdy Polsatu ma na imię Michał i jest biznesmenem. Na co dzień mieszka w Szwecji, gdzie prowadzi przedsiębiorstwo remontowo-budowlane.

Zaczęli się spotykać niedawno, ale widać, że oboje są bardzo zaangażowani - mówi pismu znajomy przedsiębiorcy. - Teraz "Misiek" ma nadzieję, że w końcu spotkał kobietę swojego życia.

Karolina Szostak w 'VIVIE!'Karolina Szostak w "VIVIE!" Okładka 'VIVA!' nr 13(560)/ Fot. Marlena Bielińska/Move/Prod. Paulina Aleksiejuk

Co ciekawe, biznesmen podobno kilka lat temu umawiał się z Magdaleną Boczarską . Jeśli zaś chodzi o Szostak, to do tej pory niewiele było wiadomo o jej życiu uczuciowym. W wywiadzie z "VIVĄ!" w czerwcu tego roku wyznała, że wciąż "czeka na miłość", bo "marzy, aby urodzić dziecko". Czy "Misiek" będzie tym jedynym? To uczucie ma szansę rozkwitnąć, jeśli "Misiek" spełnia poniższe warunki:

Lubię starszych facetów. Żeby tak z 10, 15 lat był starszy ode mnie. Więc mężczyzna około pięćdziesiątki, a w sporcie to są wszystko młodzi chłopcy, którzy już mają żony, dzieci. A ja potrzebuję takiego... mistrza. Od którego mogę się uczyć, czerpać, który jest już spokojny, wyciszony i nie potrzebuje biegać od klubu do klubu - mówiła w "VIVIE!".
Zobacz wideo

ZI

Więcej o: