Charlize Theron niecały miesiąc temu wyglądała tak. Teraz? Jej figura jest O WIELE pełniejsza. "Dramatyczna zmiana"

Charlize Theron przytyła? Na to wskazują najnowsze zdjęcia. Ale czy na pewno? Przyjrzyjmy się dokładnie.

Charlize Theron to aktorka, która już w 2004 roku udowodniła, że dla roli jest w stanie poświęcić bardzo wiele. Jej zaangażowanie zostało docenione przez krytyków, gdy do filmu "Monster" przytyła 14 kilogramów. Właśnie za tę rolę została uhonorowana Oscarem. Aktorka nie miała problemu z tym, aby zaraz po zdjęciach wrócić do poprzedniej formy, którą udało jej się utrzymać aż do teraz. Jednak zdjęcia, jakie zrobiono gwieździe w poniedziałek, wywołały niemałe zamieszanie. Theron jest na nich o wiele bardziej kształtna, niż na tych, które zrobiono jej zaledwie kilkanaście dni wcześniej.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Zachodnie media na podstawie zdjęć z poniedziałku szybko zaczęły "liczyć", jak bardzo zmieniła się gwiazda. Zdaniem niektórych Theron na przestrzeni kilku miesięcy mogła przytyć nawet 18 kilogramów. Jednak fotografie pochodzą z planu filmowego do najnowszej komedii z jej udziałem, bardzo prawdopodobne jest więc, że nosi ona specjalny strój, dzięki któremu ma wyglądać na pełniejszą. Wątpliwości miał "Daily Mail":

Oddana: widoczne dodatkowe kilogramy mogą pochodzić z kostiumu, ale dramatyczna zmiana w wyglądzie zdecydowanie także wchodzi w grę, biorąc pod uwagę zaangażowanie 41-letniej aktorki w jej zawód - komentowało "Daily Mail".

To, że Theron faktycznie przytyła na potrzeby filmu, wydaje się wątpliwe. Na zdjęciach z początku września bowiem wygląda zupełnie inaczej. Nawet jeśli przybyło jej parę kilogramów, tak ogromna metamorfoza w tak krótkim czasie byłaby trudna do wykonania.

Zobaczcie naszą galerię i porównajcie zdjęcia!

MK

Więcej o: