Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan ślub biorą już jutro. WIEMY GDZIE! Zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości. Będzie PIĘKNIE!

Ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana to wydarzenie, na które czekają wszyscy fani (i nie tylko) tej pary. Wiemy już, że odbędzie się w sobotę. Gdzie? W podwarszawskim Konstancinie. Neoklasyczna willa jest już gotowa!

Na miejscu trwa dopieszczanie dekoracji. Gotowa jest już sceneria utrzymana w białym kolorze. Z sufitu zwisają piękne kryształowe żyrandole. Dekoracje są utrzymane w jasnych kolorach. Róże w odcieniu "capuccino" to w tym sezonie prawdziwy ślubny przebój, a patrząc na otaczający willę ogród jesteśmy pewni, że po zachodzie słońca obiekt będzie wyglądał magicznie.

>>>> ZOBACZ ZDJĘCIA

"Park Cafe", bo tak nazywa się miejsce, które para wybrała na ten szczególny dzień, to niezwykły i piękny obiekt. Willa z ogrodem znajduje się przy wejściu do Parku Zdrojowego w Konstancinie.

JM

Komentarze (6)
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan ślub biorą już jutro. WIEMY GDZIE! Zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości. Będzie PIĘKNIE!
Zaloguj się
 • Gość: Henias

  0

  UWAGA!!! Proszę nie zwracać na mnie uwagi!!!

 • Gość: anty_lans

  0

  prawa do zdjec sprzedane, zwroci sie z nawiazka; a przeciez tak im zalezy na utryzmaniu wszystkiego w tajemnicy

 • Gość: wadera

  0

  Uroczysty ślub z pompą, a przyjęcie w eleganckim namiocie typu szklarnia przydomowa.
  Jacy celebryci, taki i szyk.

 • Gość: Iga

  0

  Najlepszego!

 • Gość: tct

  0

  cala wies tnaczy i spieewaaaa!!!!!!

 • Gość: Fgh

  0

  Nie dalej jak wczoraj słyszałem jak Radzio zadzwonił do Zetki(?) i mowił że zrobią wszystko by ta ceremonia odbyla sie w tajemnicy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX