Kourtney Kardashian rok temu rzuciła Scotta Disicka. Teraz chce do niego wrócić? "Mamy takie dobre relacje..."

Kourtney Kardashian wróci do Scotta Disicka? Celebrytka dawno nie była tak szczera.

Kourtney Kardashian i Scott Disick przez dekadę tworzyli burzliwy związek. Para rozchodziła się i schodziła, a w między czasie doczekała się trójki dzieci.

W zeszłym roku najstarsza z sióstr Kardashian-Jenner uznała jednak, że ma już dosyć wybryków swojego młodszego partnera, który nie ukrywał, że zmaga się z uzależnieniem od alkoholu, a w dodatku nie potrafił dochować jej wierności.

Pomimo rozstania, para pozostała w bliskich, przyjacielskich relacjach. W zapowiedzi nowego odcinka swojego rodzinnego show, celebrytka zdradziła jednak, że nie wie, czy powinna przyjąć zaproszenie na urodzinową imprezę swojego ekspartnera.

Nie jestem pewna, czy powinnam iść... Cieszę się, że mamy ze Scottem takie dobre relacje, ale boję się, jak będzie się zachowywał, gdy nie będzie z nami dzieci. On każdy, nawet najbardziej niewinny z moich gestów może wziąć za pomysł zejścia się już jutro - wyznała Kourtney Kardashian.

Czy to oznacza, że siostra Kim Kardashian nie chce spróbować raz jeszcze zbudować romantycznej relacji z ojcem swoich dzieci?

Na tę chwilę, zupełnie sobie tego nie wyobrażam. Oboje musielibyśmy zmienić tyle rzeczy, kosztowałoby to nas wiele pracy. Nie jestem na to jeszcze gotowa.

Trzymacie za nich kciuki?

Zobacz wideo

IN

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.