Anna Lewandowska świętuje urodziny męża. Przygotowała niespodziankę. "WOW". TO wyglądało obłędnie!

Anna Lewandowska przygotowała dla męża niespodziankę. Kapitan polskiej reprezentacji świętuje dzisiaj bowiem urodziny.

Anna Lewandowska od dawna prowadzi zdrowy styl życia, a jej dieta jest bardzo restrykcyjna. Jedna z najsłynniejszych polskich trenerek nie je glutenu, ogranicza cukier i zamiast tego szuka bardziej wartościowych zamienników. Nawet na tłusty czwartek przygotowała pączki z buraka. Wiele osób stwierdziło wówczas, że gwiazda przesadziła. Nic więc dziwnego, że w obliczu zbliżających się urodzin Roberta Lewandowskiego w Internecie pojawiło się wiele żartów na temat tego, co z tej okazji zaserwuje swemu ukochanemu. 

Trzeba przyznać, że Lewandowska pod tym względem fanów nie rozczarowała. Zakochani zaczęli świętować urodziny już od śniadania i to nie byle jakiego, bo oczywiście bezglutenowego. Tym jednak razem fani oszczędzili słów krytyki, a nawet byli pod wrażeniem posiłku:

Anna Lewandowska i jej niespodzianka dla RobertaAnna Lewandowska i jej niespodzianka dla Roberta Instagram.com/ Anna Lewandowska/ Screen

Mmmmmm pyszota!
Pysznie wyglądające śniadanko.
Zjadłabym wszystko.
Sportowiec musi dużo jeść, jego zapotrzebowanie kaloryczne często jest dwa, trzy raz większe niż przeciętnego człowieka.
Jakie śniadanie! Wow.

Musimy przyznać, że już od samego patrzenia można zrobić się głodnym. Robertowi Lewandowskiemu życzymy wszystkiego najlepszego.

 

AW

 

 

 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.