Justin Bieber jest w związku. Tymczasem pojawiają się TE zdjęcia z nocnej imprezy. Nie był sam, a to nie jest Richie

Justin Bieber bawił się w londyńskim Tape Nightclub do piątej rano. Wyszedł z niego w towarzystwie tajemniczej blondynki.

Justin Bieber niedawno zaczął spotykać się z nową dziewczyną. Wybranką serca okazała się długonoga córka samego Lionela Richie, Sofia Richie, na którą jego fanki przepuściły hejterski atak w mediach społecznościowych. W cały konflikt zaangażowała się nawet Selena Gomez, a wszystko zakończyło się w iście spektakularnym stylu. Mianowicie Bieber zdecydował się na drastyczny krok i skasowanie konta na Instagramie.

Jak się jednak okazuje gwiazdor chyba nie do końca poważnie traktuje Sofię Richie. Dowodem na to mogą być jego najnowsze zdjęcia z Londynu. Wokalista pojawił się w miniony weekend w Tape Nightclub. Bawił się w nim nie tylko z Rihanną, ale też  tajemniczą pięknością. Oboje najpierw imprezowali do piątej, a następnie razem opuścili klub....To nie była Sofia Richie.

Fani zauważyli, że blondynka, z którą widziany był Bieber nie jest do końca jego "nową dziewczyną". Bronte Blampied, bo tak ma na imię, spędziła z gwiazdorem ostatnie wakacje na Hawajach i jak donosi Daily Mail jest także dobrą przyjaciółką Sofii Richie. 

Bronte próbuje swych sił w modelingu. Na swoim Instagramie publikuje dużo zdjęć w skąpych strojach, które eksponują jej zgrabną sylwetkę. Spędza też dużo czasu na plaży w Malibu i Miami. To dlatego tak często pozuje w bikini.

 

Najpierw wakacje na Hawajach, a teraz zabawa do rana? Musimy przyznać, że jak na znajomych, mają naprawdę dobry kontakt. A Wy co o tym myślicie?

AW 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.