Tomasz Lis na wakacjach bez koszulki i... bez żony! "Pokornie, na kolanach"

Tomasz Lis zazwyczaj wzbudza zainteresowanie swoimi wypowiedziami i zaangażowaniem w politykę. Tym razem postawił na coś zupełnie innego. Na wakacjach z córką pojawił się bez koszulki.

Tomasz Lis najpierw zabrał córkę na egzotyczne wakacje do Tanzanii, a zaraz potem przyszła kolej na następne niesamowite miejsce, czyli Seszele. Iga Lis systematycznie relacjonowała podróż z ojcem i publikowała z niej zdjęcia na swoim Instagramie. Widać było, że oboje świetnie się bawią i korzystają z uroków wyspy.

Dziennikarz znany jest z pasji do rozmaitych sportów.Także na wyjeździe postanowił nieco się zmęczyć i spróbować swych sił w zdobywającym coraz większą popularność paddleboardingu. Bez koszulki i w kąpielówkach prezentował się całkiem dobrze jak na 50-latka. Na Twitterze pokazał nawet zdjęcie ze swoich prób na desce i opatrzył je wymownym komentarzem:

Pokornie, na kolanach, z kilkoma wywrotkami po drodze. Do celu.

Czyby miał na myśli nie tylko trudności w opanowaniu nowych umiejętności sportowych, ale też ostatnie zawirowania w polskich mediach? Co o tym myślicie?

AW

 

 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.