Rio 2016. He Zi najpierw zdobyła dla Chin srebro, a potem... została POPROSZONA O RĘKĘ. "Wzruszający moment"

Rio 2016. Tegoroczne Igrzyska Olimpijskie nie przestają zaskakiwać. Okazuje się, że to nie tylko święto sportu, ale także... miłości!

Olimpiada w Rio de Janeiro przejdzie do historii nie tylko z powodu spektakularnych wpadek organizatorów i bolesnych kontuzji sportowców. Okazuje się bowiem, że na Igrzyskach równie mocno, co sport, rządzi też... miłość.

Przykład? Zaskakujące oświadczyny, do jakich doszło w czasie ceremonii wręczenia medali za skoki do wody z trampoliny o wysokości 3 metrów. Zdobywczyni srebra, Chinka He Zi, zyskała nie tylko medal, ale również pierścionek zaręczynowy!

ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Do sportsmenki w trakcie uroczystości podbiegł bowiem jej partner, również występujący na Olimpiadzie. Qin Kai wykorzystał zamieszanie i zdecydował się właśnie wtedy poprosić swoją ukochaną o rękę!

Nagranie z romantycznej chwili szybko stało się hitem internetu. Zaskoczona sportsmenka oczywiście przyjęła oświadczyny, nie kryjąc swojego wzruszenia.

Życzymy narzeczonym dużo szczęścia, nie tylko w sporcie!

IN

Więcej o:
Komentarze (3)
Rio 2016. He Zi najpierw zdobyła dla Chin srebro, a potem... została POPROSZONA O RĘKĘ. "Wzruszający moment"
Zaloguj się
  • Gość: Izka

    0

    Ciekawe, jak poczuła się zdobywczyni złotego medalu - lata treningów, wyrzeczeń, aż w końcu upragnione złoto na olimpiadzie. A zamiast błysku fleszy i radości z osiągniętego marzenia, wszyscy skupili się na kretynie, który uznał, że to odpowiednia chwila, żeby zrobić cyrk wokół swojej dziewczyny. Współczuję zwyciężczyni, że musiała być tego świadkiem i że ktoś odebrał jej chwilę, która powinna należeć do niej.

  • Gość: Gosc

    0

    Gratulacje!:-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX