Beyonce na randce z mężem. Wyglądała jak milion dolarów, a po niej... Kobiety doskonale znają ten problem

Beyonce jest ostatnio bardzo zapracowana - intensywnie koncertuje w związku z wydaną parę miesięcy temu płytą. Znalazła jednak czas na rodzinne wakacje.

Beyonce i Jay-Z są wielkimi fanami włoskich klimatów. Praktycznie każdego roku właśnie we Włoszech spędzają wakacje. Nic więc dziwnego, że i tym razem postanowili odwiedzić tę część świata. Wybór padł na wyspę Capri.

Para wraz z ich czteroletnią córką Blue Ivy ostatnią środę spędziła wypoczywając na luksusowym jachcie. Wieczór był już tylko dla rodziców - piosenkarka i raper wybrali się na romantyczną kolację do włoskiej restauracji. Nieco czaru na pewno odjęły wieczorowi tłumy gapiów, którzy śledzili każdy krok gwiazd. Ze zdjęć wynika jednak, że nie mieli oni nic przeciwko - Beyonce nawet machała do fanów.

Ciekawszy był jednak widok jej stóp. Piosenkarka bowiem postanowiła zdjąć niewygodne szpilki i przechadzała się po ulicy zupełnie boso. Ten swobodny gest odbił się w prasie szerokim echem.

Bosonoga Beyonce! Chodziła w szpilkach po całym świecie podczas trasy koncertowej "Formation", ale w środę dała odpocząć stopom podczas kolacji z mężem na Capri - czytamy w "Daily Mail".

Podoba Wam się Beyonce w "luźnej" odsłonie?

MK

 

Więcej o: