Rafał Maślak robi paznokcie. A jaką wakacyjną pracę znalazł Rafał Jonkisz? Tego się nie spodziewaliśmy

Rafał Jonkisz postanowił udowodnić, że nie jest tylko ładnym chłopakiem z zadbanym ciałem. Znalazł pracę nad morzem.

Rafał Jonkisz słynie przede wszystkim z pokazywania na swoim Instagramie imponującej muskulatury i dopracowanych stylizacji. Jeszcze do niedawna przebywał na beztroskich wakacjach w Hiszpanii, a teraz zdecydował się pójść w ślady córki Baracka Obamy, która niedawno zatrudniła się w restauracji z owocami morza. Mister Polski udał się w tym celu do Dziwnowa i znalazł pracę w jednej z nadmorskich smażalni ryb. Ma to być dla niego "lekcja życia". W przeciwieństwie do Sashy Obamy, postanowił jednak ogłosić swój pomysł publicznie.

Czas popracować w gastronomii, zapomnieć o tytule Mistera Polski i wcielić się w rolę szeregowego pracownika Jonkersa, który będzie serwował dla Was pyszną świeżą rybkę i najlepszą pizzę z pieca. Praca uszlachetnia człowieka i powoduje, że jeszcze bardziej docenia to, co ma i potrafi cieszyć się z najdrobniejszych rzeczy. Te prawie dwa tygodnie to kolejna lekcja życia, nowe doświadczenie i kontakt z rówieśnikami, którzy tak jak i ja przyjechali na sezon pracować nad morze. Oto wspomnienie z Hiszpanii i beztroski czas na plaży w Barcelonie. Mam nadzieję, że w Dziwnowie, oprócz ryb i pizzy, zobaczę też plażę i morze - czytamy na Facebooku.

Mister już zdążył opublikować zdjęcie z pierwszego dnia w pracy, pod którym pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanek.

 
Wiem coś o tym. Nie jest łatwo. Też pracuje w gastronomii nad morzem. Pół godziny drogi od Dziwnowa.
Na pewno odwiedzę!
Pasuje Ci ta czapka.
Już widzę te kolejki!
U mnie w pizzerii brakuje pizzermana! Zapraszam!

Musimy przyznać, że Jonkisz bardzo poważnie podszedł do swojej pracy i świetnie prezentuje się w uniformie. A Wy pracowaliście kiedyś w wakacje?

AW

 

 

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.