Taniec z Gwiazdami 6. Tylko my znamy pełną listę uczestniczek! Zatańczy też gwiazdor "Rodzinki.pl"

Lista uczestników szóstej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" powoli się zamyka. Tylko Plotek.pl poznał pełną listę uczestniczek kolejnej odsłony tanecznego show.

Kto wystąpi w szóstej edycji polsatowskiego "Tańca z Gwiazdami"? O ile pełna lista uczestników programu jest jeszcze owiana tajemnicą, to nam udało się poznać nazwiska sześciu uczestniczek tanecznego show!

"Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" - lista uczestników

Które znane panie wystąpią w kolejnej odsłonie show? To prawdziwy miks bardzo popularnych nazwisk, jak i tych, które dopiero po pląsach na parkiecie mogą zdobyć prawdziwą sławę.

Jak dowiedział się Plotek.pl, sześć uczestniczek "Tańca z Gwiazdami 6", to: aktorka Karolina Gorczyca, trenerka fitness Mariola Bojarska-Ferenc, artystka kabaretowa Ewa Błachnio i aktorki Olga Kalicka, Urszula Dębska i znana z serialu "Rodzina Zastępcza" Misheel Jargalsaikhan!

Gwiazdor "Rodzinki.pl" w "Tańcu z Gwiazdami"

Jak udało się nam również dowiedzieć, na parkiecie "TzG" najprawdopodobniej zobaczymy również... Adama Zdrójkowskiego, któremu ogromną popularność przyniosła rola Kuby Boskiego w serialu "Rodzinka.pl".

Jak myślicie, kto z nich ma póki co największe szanse na zwycięstwo?

IN

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.