Beata Kozidrak rozwiodła się w 10 minut! Jej mąż nie pojawił się na rozprawie. "Jestem szczęśliwa"

Beata Kozidrak w zaledwie 10 minut zakończyła po ponad 30 latach swoje małżeństwo. Na rozprawę w lubelskim sądzie nie przyszedł jednak jej mąż, Andrzej Pietras. Co z podziałem majątku?

Beata Kozidrak jest już po rozwodzie! Cała sprawa, kończąca jej ponad trzydziestoletnie małżeństwo z Andrzejem Pietrasem, trwała w lubelskim sądzie zaledwie... 10 minut.

Choć Pietras, z którym gwiazda nie tylko żyła i wychowywała dwie córki, ale również blisko współpracowała, nie pojawił się w sądzie, to nie przeszkodziło to sędziom w sfinalizowaniu rozwodu.

Jestem szczęśliwa. Wszystko poszło po mojej myśli - wyznała już po rozprawie w rozmowie z "Faktem" Kozidrak.

Teraz przed byłymi małżonkami jednak dużo trudniejsze zadanie. Chodzi oczywiście o podział wartego podobno aż 10 mln złotych majątku, na który składa się m.in. kilka domów w różnych częściach świata.

Przypomnijmy, że Beata Kozidrak złożyła pozew o rozwód na początku maja, potwierdzając tym samym ciągnące się od ponad roku plotki o poważnym kryzysie w jej małżeństwie. Od tamtej pory zarówno ona, jak i jej były już mąż mieli znaleźć sobie nowych partnerów.

Życzymy powodzenia na "nowej drodze życia"!

Zobacz wideo

IN

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.