Rihanna w NICEI podczas zamachu. Odwołała koncert. Dodała poruszający wpis

Rihanna przygotowywała się właśnie do koncertu w Nicei, kiedy media podały informację o zamachu terrorystycznym w tym mieście.

Od paru godzin świat żyje informacją o kolejnym zamachu terrorystycznym we Francji. Tym razem ofiarą padły osoby uczestniczące w pokazie fajerwerków na promenadzie w Nicei.

Tymczasem w tym samym mieście przebywa właśnie Rihanna, której koncert na stadionie Allianz Riviera zaplanowano na piątek. Jak podało "TMZ", ekipa gwiazdy robi wszystko, co w ich mocy, żeby jak najszybciej umożliwić jej bezpieczny powrót do Stanów. Na razie jednak miasto jest zamknięte, a wszelkie podróże są niemożliwe. Piątkowy koncert wraz z festiwalem jazzu, który miał się odbywać w Nicei w tym samym czasie, oficjalnie już zostały odwołane. Gwiazda poinformowała o tym na swoim Instagramie, wrzucając zdjęcie francuskiej flagi i przekazując swoje wsparcie dla Francuzów w tym ciężkim czasie.

Ze względu na tragiczne wydarzenia, które miały miejsce w Nicei, mój koncert, który zaplanowano na 15 lipca, nie odbędzie się. Myślami jesteśmy przy ofiarach i ich rodzinach - napisała.
 

MK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.