Marzena Rogalska została zraniona w programie na żywo. Powstała o tym gra. "To nasza forma reakcji". Spróbujecie?

Marzena Rogalska i Pan Ząbek zostali bohaterami prostej gry komputerowej.

Marzena Rogalska została w sobotę zraniona w nieudanym tricku przygotowanym przez Pana Ząbka. To dosyć bolesne dla dziennikarki zdarzenie doczekało się już teorii spiskowych oraz niezliczonej liczby najdziwniejszych komentarzy.

Za jeden z takich komentarzy można uznać... grę komputerową "Gwóźdź programu" polegającą na tym, że klikamy dłonią Marzeny Rogalskiej w papierowe torby mając nadzieję, że maksymalnie dużo razy uda nam się uniknąć gwoździa.

Siłą rzeczy w końcu trafimy na niego - i wtedy słyszymy krzyk dziennikarki oraz kultowe już "k*rwa, przepraszam", Pana Ząbka.

Grę stworzyła i umieściła na swojej stronie agencja interaktywna SpinHouse.

Zespół naszej agencji w wolnej chwili postanowił zrobić coś ciekawego w związku z wydarzeniami szeroko komentowanymi przez internautów. To nasza forma reakcji na ten incydent. W jeden dzień stworzyliśmy prostą grę, która po prostu ma być formą chwilowej rozrywki, niczym więcej - powiedział serwisowi Wirtualnemedia.pl Marek Nowicki, dyrektor zarządzający agencją.

W grę można zagrać TUTAJ .

Samo patrzenie na grę boli, ale może będziecie mieli szczęście i uchronicie bohaterkę gry od cierpienia. Podoba się Wam gra, czy to jednak już przesada?

W czwartek Marzena Rogalska wydała oświadczenie , w którym odcięła się od teorii spiskowych sugerujących, że wypadek był wyreżyserowany. Uderzyła też w Pana Ząbka sugerując, że chroniąc swój wizerunek celowo pozwala na snucie domysłów.

Zobacz wideo

JZ

Podoba Ci się gra 'Gwóźdź programu'?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.