Księżna Kate odsłaniała już nogi, ale na górze jej suknie zasłaniały sporo. DO TERAZ. "Śmiało i seksownie". Dodajmy, że PIĘKNIE

Księżna Kate nie ma wiele czasu na odpoczynek. Co kilka dni pojawia się na oficjalnych wydarzeniach, gdzie zawsze jest w centrum uwagi i prezentuje się doskonale. Tak było i tym razem. A nawet jeszcze lepiej!

Księżna Kate tym razem miała wręczyć warta 100 tys. funtów nagrodę, podczas gali dla ludzi ze świata sztuki i kultury. Middleton zdecydowała się na kremową suknię do połowy łydki, która pięknie podkreśliła jej smukłą, idealną sylwetkę. Uwagę przyciągała góra kreacji - odsłonięte ramiona to jak na Kate spora ekstrawagancja!

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Suknia księżnej pochodzi z domu mody Barbara Casasola, a jej koszt to 1,580 funtów. Kreacja nie należy do najtańszych, ale jest warta tych pieniędzy - Kate zachwycają się niemal wszystkie zagraniczne media.

Księżna Cambridge pokazała swoją śmielszą odsłonę - komentuje "Daily Mail". - Seksowna sukienka wyglądała świetnie, a całości dopełniła pełna objętości fryzura.

A jak Wam się podoba Kate w takim wydaniu?

Zobacz wideo

JM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.