Księżna Kate w stylowej kreacji na wojskowych obchodach. Sukienka mocno podkreśliła jej figurę. Schudła jeszcze bardziej?

Księżna Kate wzięła wczoraj udział w drugiej ceremonii z okazji setnej rocznicy krwawej bitwy nad Sommą. Żona księcia Williama, choć jak zawsze stylowa, prezentowała się wyjątkowo szczupło.

Księżna Kate nie może ostatnio narzekać na nadmiar wolnego czasu. Niedawno cała brytyjska rodzina królewska hucznie (i długo!) obchodziła 90. urodziny nestorki rodu, królowej Elżbiety II, a okazuje się, że to nie koniec. W pracy przedstawiciela monarchii nie ma bowiem "sezonów ogórkowych" i Kate wciąż jest bardzo zapracowana.

Wczoraj stylowa księżna pojawiła się na drugiej części obchodów z okazji 100-lecia bitwy nad Sommą, jednego z najbardziej krwawych starć I wojny światowej, które do tej pory zebrało największą liczbę ofiar w historii brytyjskiej wojskowości.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Księżna Kate wybrała na tę okazję elegancką, beżową sukienkę z koronki z baskinką, do której dobrała stylowe dodatki: jeden ze swoich ulubionych kapeluszy, czarne szpilki i torebkę. Naszą uwagę zwróciła jednak znowu niepokojąco szczupła sylwetka żony księcia Williama.

Choć ostatnio pojawiły się plotki, że Kate może spodziewać się trzeciego dziecka, to te zdjęcia chyba rozwiały wszelkie wątpliwości. Przyszła królowa Zjednoczonego Królestwa prezentowała się bowiem na wojskowych obchodach wyjątkowo szczupło, a dopasowany krój jej kreacji tylko to podkreślił.

Czyżby znowu schudła? A może to po prostu niefortunny kolor i krój jej sukienki?

Zobacz wideo

IN

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.