Kourtney Kardashian jest w 4. ciąży ze swoim byłym?! Te zdjęcia z 25-letnim synem znanego rapera budzą wątpliwości

Kourtney Kardashian jest w ciąży ze Scottem Disickiem?! Taka sensacyjna wiadomość pojawiła się w zagranicznych mediach. W świetle tej informacji najnowsze zdjęcia celebrytki wywołują lekką konsternację.

Kourtney Kardashian jest matką trojga dzieci, ale z ich ojcem rozstała się krótko po narodzinach najmłodszego Reigna. Od tego czasu przypisywano jej wiele romansów, m.in. z Justinem Bieberem, ale ostatnio pojawiało się coraz więcej dowodów na to, że z byłym partnerem Scottem Disickiem dogaduje się lepiej niż kiedykolwiek. Paparazzi robili im zdjęcia, gdy podczas rodzinnych wyjściach wyglądali na szczęśliwych i zrelaksowanych. Teraz HollywoodLife.com donosi , że celebrytka spodziewa się czwartego dziecka!

Kourtney i Scott potajemnie się spotykali i ona jest teraz w 4. tygodniu ciąży. Może Scott nie jest najlepszą głową rodziny, ale kocha dzieci i jest naprawdę świetnym ojcem.

Dowodem na błogosławiony stan najstarszej Kardashianki ma być to, że ostatnio parkowała w miejscu przeznaczonym tylko dla ciężarnych kobiet.

Co na to sama zainteresowana? Póki co nie skomentowała plotek, przynajmniej nie wprost. Bo za najlepszy komentarz można uznać to, że na środową imprezę magazynu GQ przyszła nie ze Scottem, ale z... Quincym Combem. 25-latek jest synem P. Diddy'ego i nie jest to jego pierwsze spotkanie z Kourtney. Celebrytka wyraźnie dobrze czuła się w jego towarzystwie:

Trzymała się jego ramienia, gdy szukał między paparazzimi drogi do auta - donosi "People".

Ile w tym prawdy, dowiemy się pewnie już niedługo z reality show Kardashianek.

Zobacz wideo

WJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.