Czy to "nowa Taylor Swift"? 12-latka z "America's Got Talent" podbiła serca widzów i... Simona Cowella

Taylor Swift powinna czuć się zagrożona? 12-letnia Grave VanderWaal jednym występem w programie "America's Got Talent" podbiła serce nawet słynącego z ostrych opinii jurora.

Grace VanderWaal, 12-letnie uczestniczka programu "America's Got Talent", będzie wielką gwiazdą? Taką karierę wróżą jej nie tylko tysiące internautów, zauroczonych występem młodziutkiej wokalistki, ale nawet sam Simon Cowell , słynący z ostrych i bezkompromisowych opinii o uczestnikach programów typu talent show.

VanderWaal wystąpiła w ostatnim odcinku programu, prezentując jury, w którym poza Cowellem zasiadają również Heidi Klum, Mel B i Howie Mandel, swoją własną kompozycję. Oprócz fantastycznego wokalu, dziewczynka zachwyciła wszystkich własnym akompaniamentem - przygrywała sobie bowiem na... ukulele!

Poruszony występem Grace Simon Cowell od razu orzekł, że dziewczynka ma szanse na wielką karierę:

Grace, wiesz, co myślę o Twojej przyszłości? - zapytał surowy zwykle juror. - Wydaje mi się, że mamy do czynienia z nową Taylor Swift !

VanderWaal podbiła też serce Reese Witherspoon . Zdobywczyni Oscara opublikowała na Twitterze nagranie z jej występu, nie kryjąc swojego zachwytu jej talentem.

Wow. Ta dziewczyna jest niesamowita. Co za fantastyczny występ! - napisała aktorka.

Występ Grace VanderWaal z miejsca stał się hitem sieci, a na Facebooku obejrzano go już ponad 100 milionów razy! Dziewczynka otrzymała od jurorów tzw. "Golden Ticket", co oznacza, że nie będzie musiała przechodzić przez kolejne fazy eliminacji, lecz automatycznie przechodzi od razu do etapu występów w odcinkach na żywo.

Myślicie, że Grace rzeczywiście ma szanse na tak wielką karierę jak jej starsza koleżanka?

Zobacz wideo

IN

Więcej o: