Amber Heard była w przeszłości aresztowana za pobicie. Próbowała WYMAZAĆ swoją historię karną

Amber Heard poprosiła policję o wymazanie z jej akt informacji, że była aresztowana za przemoc domową.

Amber Heard w 2009 roku pobiła swoją ówczesną partnerkę, Tasyę Van Ree. Została za to aresztowana, choć prokurator odmówił wszczęcia postępowania, ponieważ incydent wydarzył się na na Międzynarodowym Lotnisku Seattle-Tacoma, a obie kobiety mieszkały w Kalifornii.

Teraz serwis Tmz.com informuje , że Amber Heard chciała potem usunąć ślad po tym incydencie ze swojej kartoteki.

W dniu 14 listopada 2011 roku prawnik Amber, Michele Shaw, wysłał do Departamentu Policji w Seattle list z prośbą o... wymazanie jej historii karnej. Prawnik zwracał uwagę, że zgodnie z prawem stanu Waszyngton, Amber kwalifikuje się do tego, ponieważ nie była wcześniej karana.

W tej sprawie niemal każdego dnia pojawiają się nowe fakty. Najpierw, pod koniec maja, dowiedzieliśmy się, że Amber Heard i Johnny Depp rozwodzą się . Następnie Amber Heard oskarżyła męża o przemoc fizyczną . Potem pojawiły się wątpliwości, czy Johnny Depp faktycznie bił żonę . Ostatnio dowiedzieliśmy się, że sama Amber Heard pobiła swoją poprzednią partnerkę, a teraz, że domagała się wymazania tego faktu z akt. Afera wybuchła kilkanaście dni temu, i jak na razie, nie zapowiada się jej szybkie wygaśnięcie.

Zobacz wideo

JZ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.