Johnny Depp tak się bawił po koncercie. W dziwnym makijażu i z tajemniczą brunetką u boku [NOWE ZDJĘCIA]

Johnny Depp, pomimo oskarżeń swojej żony o stosowanie przemocy, nie rezygnuje z trasy koncertowej swojego zespołu. Po występie w Sztokholmie spędził długi wieczór z tajemniczą brunetką.

Johnny Depp i Amber Heard uwikłani są w jedno z najgłośniejszych show-biznesowych rozstań ostatnich lat. Choć żona aktora oskarżyła go o pobicie i stosowanie przemocy domowej, to on sam zdaje się zupełnie tym nie przejmować.

Być może pomaga mu w tym fakt, że w jego obronie stanęła nie tylko córka, ale także była partnerka i pierwsza żona.

ZOBACZ: Vanessa Paradis broni Deppa. "Nigdy nie podniósł na mnie ręki". Włączyła się też pierwsza żona aktora

Depp, który mimo skandalu i niedawnej śmierci swojej mamy kontynuuje trasę swojego rockowego zespołu Hollywood Vampires, wczoraj zagrał z nim koncert w szwedzkim Sztokholmie. Po występie paparazzi przyłapali aktora w hotelowym barze, w którym imprezował do ok. 2 w nocy.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że u jego boku dostrzeżono tajemniczą brunetkę, z którą Johnny Depp spędził niemal cały wieczór.

Przedstawiciele gwiazdora odmówili komentarza na temat rodzaju relacji, jaka łączy go z tajemniczą kobietą ze zdjęć, ale taka postawa z pewnością nie pomoże aktorowi podczas rozwodowej batalii...

Zobacz wideo

IN

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.