Magda Gessler połączyła parę w "Kuchennych rewolucjach". Wezmą ślub po 30 latach

Magda Gessler w "Kuchennych rewolucjach" nie jest tylko osobą, która naprawia podupadające kulinarne biznesy. Naprawia też relacje międzyludzkie, do czego zdążyliśmy przywyknąć. Ślubu jednak na swoim koncie jeszcze nie miała.

Magda Gessler razem z ekipą " Kuchennych rewolucji "odwiedziła restaurację Juran w Dąbrowie Górniczej. Przyszło jej się tam zmierzyć nie tylko z zaniedbaniami na polu biznesowym, lecz także prywatnym. Lokal prowadziła para z 30-letnim stażem, Ania i Bolesław (właściciel). Jednak problemy rodzinne - brak ślubu pary i brak poczucia bezpieczeństwa partnerki kładły się cieniem nie tylko na atmosferze w restauracji, ale i na finansach ( więcej o metamorfozie w Dąbrowie Górniczej ).

Zabiegi Magdy Gessler doprowadziły jednak nie tylko do poprawy kondycji restauracji, lecz także relacji między Anną i Bolesławem. Para zdecydowała się nawet na ślub! Ceremonia ma się odbyć w czerwcu (Magda Gessler obiecała przygotować tort na wesele), a przyszli małżonkowie już teraz opowiedzieli o powodach swojej decyzji w "DD TVN".

Ślub w naszych relacjach emocjonalnych nic nie zmieni. To kwestie formalne. Wytrwać w związku 30 lat bez ślubu to, o czymś świadczy - mówił pan Bolesław.

Rodzice stali się przykładem także dla dwojga dorosłych dzieci, które do tej pory żyły w nieformalnych związkach ze swoimi partnerami. Oboje zadeklarowali, że także wezmą ślub.

embed

ZI

Więcej o:
Copyright © Agora SA