Michelle i Barack Obama "grożą" księciu Harry'emu. Ten odpowiada z... królową! "Zniszczyła ich"

Zabawne nagranie z udziałem amerykańskiej prezydenckiej pary, księcia Harry'ego i królowej Elżbiety pojawiło się na Instagramie Pałacu Kensington. Wideo ma promować wydarzenie Invictus Games, rozgrywki sportowe weteranów wojennych.

Pomysłodawcą zawodów dla weteranów wojennych jest książę Harry , a wydarzenie od początku mocno wspiera Michelle Obama . Pierwsza edycja Invictus Games miała miejsce się w 2014 w Londynie, druga odbędzie się w tym roku w Ameryce, dokładniej w Orlando. Pierwsza dama ponownie zaangażowała się w promowanie wydarzenia, tym razem z udziałem męża. Na jej Twitterze pojawiło się nagranie, na którym prezydencka para "grozi" księciu Harremu.

Hej, książę Harry, pamiętasz, kiedy mówiłeś, żebyśmy się dobrze spisali na Invictus Games? Uważaj na to, o co prosisz - ogłasza Michelle Obama z mężem.

Parę godzin później "odpowiedź" ukazała się na oficjalnym koncie instagramowym Pałacu Kensington. I to z udziałem samej królowej! W spocie promocyjnym towarzyszy jej wnuk, który pokazuje królowej Elżbiecie II wiadomość od prezydenckiej pary. Co ona na to?

Och, serio? Dajcie spokój - zripostowała królowa.

Nagranie bardzo przypadło do gustu mediom i miłośników rodziny królewskiej. Największe wrażenie zrobił krótki, ale treściwy występ królowej Elżbiety.

Królowa "zniszczyła" prezydencką parę w spocie - skomentował brytyjski "The Mirror".

A jak Wam się podoba?

EK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.