Leonardo DiCaprio na randce. Znowu. Piękna? Oczywiście, ale jedna rzecz różni ją od jego poprzednich dziewczyn

Leonardo DiCaprio, jeden z najgorętszych (i najbogatszych) amantów Hollywood, znowu randkuje. Piękna dziewczyna, która mu towarzyszyła w klubie, była jednak nieco inna od tych, z którymi romansował w przeszłości.

Leonardo DiCaprio zmienił gust, jeżeli chodzi o dziewczyny? A może ta akurat ma w sobie to coś, co sprawiło, że zapomniał o swoich dotychczasowych przyzwyczajeniach? Zwykle bowiem gustował w blondynkach, tym razem jednak na kolację zaprosił dziewczynę o ciemnych włosach.

W środę Leo został zauważony przed restauracją Nobu w Los Angeles. Przyjechał samochodem w towarzystwie pięknej kobiety. Oboje wprawdzie maskowali się - aktor był w zwykłej bluzie i w kapturze na głowie, a jego towarzyszka ciemne okulary (pomimo wieczorowej pory). Oboje wysiedli z samochodu i szybko weszli do wnętrza lokalu.

Tajemnicza kobieta - pisze nie bez racji "Daily Mail".

Rzeczywiście, nic o niej nie wiemy, ale jeżeli to coś poważnego, to zapewne niedługo poznamy tożsamość pięknej szatynki. Aktor, który 3 miesiące temu rozstał się z Kelly Rohrbach , nie cierpi na nadmiar samotności. Bo gali BAFTA, gdzie został uhonorowany statuetkę dla najlepszego aktora, bawił się najpierw z irlandzką prezenterką Laurą Whitmore, a dzień później z seksowną modelką bielizny, Roxy Horner. W obu przypadkach partnerki zostały u niego na noc w pokoju hotelowym. Wszystkie wymienione dziewczyny mają oczywiście jasne włosy.

Co się zmieniło, Leo?

Zobacz wideo

JZ

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

Więcej o: