Księżna Kate już miała na sobie czerwony płaszcz. Nie szkodzi. Wystarczyło dodać jedną rzecz i jest nowy look

Księżna Kate znów zaskoczyła nas swoją zaradnością. Czerwony płaszcz, który już dobrze znamy zaprezentowała w nowej wersji.

Księżna Kate często pojawia się w drogich kreacjach, które jednak nie stanowią całej jej garderoby. Brytyjczycy swego czasu patrzyli z niechęcią na pieniądze, jakie muszą płacić na utrzymanie monarchii, więc oszczędność księżnej Kate traktowana jest przez nich jako cnota. Teraz żona księcia Williama jeszcze bardziej mogła im się przypodobać.

Na wizytę w jednostce Sił Powietrznych księżna Kate wybrała dobrze znany czerwony płaszcz od LK Bennett za mniej więcej 2000 złotych. Ponieważ jednak klika razy już się w nim pokazała odświeżyła nieco swój look. Dodała toczek, który zresztą też nie jest nowy.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

W płaszczu od LK Bennett księżna Kate występowała więcej niż raz. Za każdym razem dodawała do niego coś nowego (np. pasek, kapelusz), dzięki czemu stylizacja zyskiwała drugie życie. Przykładów wielokrotnego wykorzystania przez nią tego samego elementu stylizacji jest znacznie więcej. Zobaczcie je w naszej galerii.

Zobacz wideo

ZI, WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.